Ön ödemeli bir operatör arıyorsanız, Cricket Wireless’ın iyi seçenekler arasında ilk üçe girmesi gerektiğine şüphe yok. AT&T’nin ön ödemeli ağ operatörü zaten birkaç Kara Cuma anlaşması duyurdu, ancak muhtemelen daha fazlası olacak.

Aynı zamanda, Cricket özellikle tabletler için yepyeni bir plan başlattı. Pek çok müşteri tatil sezonu için bir tane satın almak isteyeceğinden, bu, tabletler için yeni planlar sunmak için özellikle harika bir zaman dilimidir.

Yeni planın 5G için kullanmayı düşünenler için yararlı olduğu kabul edilirse, Cricket Wireless’ta böyle bir seçeneğe sahip olmak bile harika. Cricket’ın yeni tablet planında önemli olan şey, dört adede kadar uygun tableti bağlayın taşıyıcının ağına.

Yeni Unlimited Simply Tablet Planı zaten satın alınabilir durumda ve aylık sadece 15$’a mal oluyor, ancak bir püf noktası var. Yeni plan, Cricket’ın gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazalarından edinilebilir ve operatörün aylık 55 ABD Doları ve 60 ABD Doları tutarındaki Sınırsız akıllı telefon planlarında hem mevcut hem de yeni müşteriler tarafından kullanılabilir olmalıdır.

Simply Tablet Planı, müşterilerin evden veya Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika’nın hemen hemen her yerinden video akışı yapabilmeleri, oyun oynayabilmeleri ve daha fazlasını yapabilmeleri için sınırsız yüksek hızlı yalnızca veri deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Ayda 55 Dolarlık veya 60 Dolarlık bir Sınırsız akıllı telefon planına eklenir, bu da sadece 15 Dolara mal olmasının ana nedenidir.

Sınırsız ses ve veri hattının yanı sıra, yeni Simply Tablet Planı ile uyumlu bir tablete de ihtiyacınız olacak. Ek olarak, 25 ABD Doları tutarındaki etkinleştirme ücretini ödemeniz gerekebilir. Cricket, sınırsız veri sunsa da, ağ meşgulse veri hızlarını geçici olarak yavaşlatabilir, bu nedenle 5G hızlarından her zaman yararlanamayabilirsiniz.telefon-1