2017’de Electronic Arts (EA) tarafından resmi olarak satın alındığından beri, Yeniden Doğma Eğlencesi bir tane bile yeni yapmadı Titan düşüşü. Satın alma pek bir sebep gibi görünmese de. İlk Titan düşüşü oyun ticari bir başarıydı. Ve ikincisi, orijinali ile aynı seviyede olmasa da, oldukça iyi sattı.

Franchise, eleştirmenlerce beğenilen incelemelerin ortalamasını alıyor. Bu yüzden ilk bakışta dizide her şey var gibi görünüyor. Ama bunu öğrendiğinde kafa karıştırıcı Titan Düşüşü 3kehanet edilen hit devam filmi, hala bir fikirden başka bir şey değil.

İkinci oyunun başlamasından aylar sonra, üçüncü oyunla ilgili söylentiler orman yangını gibi yayıldı. Doğal olarak hayranlar, Mecha nişancı devam filminin birkaç yıl içinde ellerinde olmasını bekleyerek onunla gitti. Ne yazık ki, altı yıl sonra, tüm bu garantili onaylar bugün hiçbir şey ifade etmiyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, olasılık Titan Düşüşü 3 her zamanki gibi acımasız görünüyor, ancak bir sonraki giriş için gerçekten çok mu geç? Hiçbir zaman.

Titanfall 3 Respawn Tarafından Resmi Olarak Onaylandı mı?

ne yazık ki Respawn, Titanfall 3’ü duyurmadı geliştirme aşamasındadır. Stüdyonun gelecekteki başlıklarının mevcut listesine bakılırsa, bilim kurgu dizisi de yakın zamanda geri dönecek gibi görünmüyor.

Şu anki izlenim bu. Hayranların artan bu endişelerine yanıt olarak Respawn, 2021’in sonlarında bir açıklama yaptı; Titanfall’ın nasıl hala “çekirdek DNA’larının” bir parçası olmaya devam ettiğini ele alıyor.

Onlara göre, hala diziye çok odaklanmış durumdalar. Ancak son yarım on yılda bir devam filmi hakkında umutlu dileklerden başka bir şey duymadığımızı düşünürsek bu oldukça garip.

Bunun yerine, onların battle royale oyunu Apex Legends’ı giderek daha fazla görüyoruz. Ve görünüşe göre Respawn, anlatı odaklı ilk IP’leri Star Wars: Jedi Fallen Order’ın piyasaya başarıyla sürülmesinden bu yana, tek oyunculu pazarı da avucunun içinde tutuyor.

Apex Legends, Ruhsal Halefi

2017’de Fortnite, battle royale modu için bir trend başlatarak oyunlarda devrim yarattığında, tür ateşi sonunda EA’yı yakaladı. Bununla birlikte EA ve Respawn Entertainment gelişti. Apex Efsaneleri kategoriye bir dayanak olarak. 2019’da piyasaya sürülen oyun, ticari bir başarıya dönüştü ve hala her ay ortalama milyonları bulan devasa bir oyuncu sayısına sahip.

Apex Efsaneleri

Şimdi nasıl Titan Düşüşü 3 tam olarak burada devreye giriyor? Başlangıçta herkes Apex Legends’ın üçüncü taksit olacağı izlenimine kapılmıştı. Bu yüzden IP Apex Legends’ın resmi olarak duyurulması sürpriz oldu.

Apex Legends’ın tamamen ayrı bir deneyim olduğu ortaya çıksa da, daha sonra gerçekten de geçen ortaya çıktı. Titan düşüşü Evren. Bu ifade, düşmanlarından biri olan Ash’i nihayet gördüğümüzde doğrulandı. Titan Düşüşü 2Apex Legends’a on birinci sezonda oynanabilir bir karakter olarak eklenecek.

Ancak bu net doğrulamanın yanı sıra, oyunda birçok başka referans var. Bir diğeri ise Apex Legends’tan Wraith ve Bloodhound’un her ikisinin de takımlarında Gen 10 Titan Pilot rozeti olması.

Yani her iki oyunun da aynı evrende geçtiğine dair pek çok dipnot mevcut. Bu, Apex’in gerçekten ruhani bir halefi olduğu düşüncesini dürtmek için yeterli. Titan düşüşü franchise.

Respawn, Star Wars ile Rezerve Edildi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Respawn, tek oyuncu pazarına girdi. 2019’da Star Wars: Jedi Fallen Order’ı piyasaya sürdüler ve oyun büyük bir hit oldu. From Software tarafından yaratılan Souls serisinden aldığı ilham, ilk başta çok uzaktaki galaksiyi hayata geçirmenin esrarengiz bir yolu gibi geldi. Ancak stüdyonun sistemler üzerindeki tuhaf dönüşü, deneyimi birçok cephede tamamen yepyeni bir şey haline getirdi.

Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen
Respawn Entertainment’tan Star Wars Jedi: Fallen Order

Bir süre sonra, bir teaser ile bir devam filmi duyuruldu. Şu anda, Respawn’daki tüm eller Star Wars: Jedi Survivor’u cilalamakla meşgul. Bu çoğu kişi için harika bir haber olsa da, dört gözle bekleyen hayranlar için yine acı verici bir haber. Titan Düşüşü 3.

Jedi Survivor’ın yanı sıra Respawn, Star Wars ile ilgili diğer birçok IP üzerinde de çalışıyor. Bir oyun birinci şahıs nişancı, diğeri ise strateji tipi bir başlık gibi görünüyor.

Bu, Respawn’ın kemerinin altında toplam dört Star Wars oyunu yapar. Ve bir kez daha, bu onların bir veya iki yıl daha rezerve edildiklerine işaret ediyor. Bir potansiyeli zorlamak Titan Düşüşü 3 proje daha da ileri.

EA, Marvel ile Çoklu Oyun Anlaşmasını Sonuçlandırdı

EA’nın Star Wars: Jedi Fallen Order ile elde ettiği muhteşem başarı nedeniyle şirket şimdi bir anlaşma imzaladı. çok başlıklı anlaşma ile birlikte hayret benzer yeni tek oyunculu IP’ler için. EA’nın stüdyoları tarafından toplam üç oyun geliştirilecek. Bunlardan ilki, Iron Man hakkında bir üçüncü şahıs aksiyon-macera başlığı.

EA açıkladı motivasyon stüdyosuStar Wars: Squadrons ve Star Wars Battlefront II ile tanınan, projeden sorumlu olacak. Yani bu anlamda EA nihayet tek oyunculu deneyimlerden hoşlanıyor. Ve bu şirketin söyledikleriyle çok çelişkili. önceden bilinen.

Ancak daha fazla tek oyunculu oyunlara odaklanan odağı değiştirmek, şu durumda pek bir işe yaramıyor: Titan Düşüşü 3 geciktirmek dışında. Yine de evet, üçüncü taksit gerçekleştiğinde potansiyel olarak daha iyi bir hikaye modu yapabilirler.

EA, anlatı oyunlarıyla tanınmıyor, bu yüzden bu fırsatla ne yapacağını görmek ilgi çekici olacak. Ve şirketin gelecekteki tek oyunculu IP çabalarının verimli olup olmayacağına bağlı olarak, görebilir veya görmeyebiliriz. Titan Düşüşü 3çok oyunculu bir oyun, hızla açın.

Her iki durumda da, Respawn’ın ara sıra tweet’leri Titan düşüşü biraz umut uyandır. Spesifik olarak, yıllar sonra hala franchise’ın önemi hakkında konuşuyorlarsa, o zaman geleceği için planlanmış bir şeyleri olmalı, merak etmenize neden oluyor.

Titanfall 3 Çıkış Tarihi

maalesef var için resmi bir çıkış tarihi yok Titan Düşüşü 3. Şu anki haliyle, Respawn Entertainment, Star Wars evrenine odaklanan birden fazla oyun üzerinde çalışmakla meşgul, bu yüzden bu oyunlar çıkana kadar, üçüncü taksitin yakın zamanda geleceğini göreceğinizden şüpheliyiz. Çıkış tarihini tahmin edecek olsak da, en iyi tahminimiz 2025 gibi görünüyor.

Titan Düşüşü 2
Titan Düşüşü 2

Star Wars projelerinin yanı sıra Respawn’ın ana şirketi EA, Marvel ile üç oyunluk bir anlaşma imzaladı. Iron Man merkezli ilk oyun, Motive Studio’da muhtemelen hala erken üretim aşamasındadır. Ve kim bilir hangi stüdyolar diğer ikisi üzerinde çalışmaya başlayabilir.

Bir yandan, Respawn gelişmeye başlarsa Titan Düşüşü 3 Star Wars Jedi: Survivor’dan sonra 2025’e kadar gelmesi gerekiyor. Diğer ve daha olası senaryoda, Respawn üçüncü bir Jedi oyunu üzerinde çalışabilir. Ayrıca EA’nın Respawn’ın zaten meşgul olan kucağına bir Marvel oyunu yükleme olasılığı da var. Yani bu durumda çıkış tarihi 2025’in de ötesine geçebilir.

EA’nın odak noktası, giderek daha fazla tek oyunculu deneyim sunmaya doğru kaydığında, zaten korkunç olan şans Titan Düşüşü 3 daha da uzaklaşıyor gibi görünüyor. Ancak, olasılıklara meydan okuyan ve bir devam filmi ile geri dönen birçok oyun franchise’ı oldu. Yani, şimdilik, sadece umabiliriz Titan düşüşü onlardan biri olduğu ortaya çıkıyor.

oyun-5