Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz kulaklık şu anda 180 $ yerine sadece 100 $. Bu harika bir fırsat ve hem Amazon’da hem de Best Buy’da mevcut.

Razer BlackShark V2 Pro Wireless, fiyat aralığındaki en iyi kulaklıklardan biridir. Kulaklık tasarımı şık ve göze çarpmayan – kulaklığı Zoom aramaları için de kullanmak isteyenler ve sade bir şey isteyenler için bir nimet. Razer BlackShark V2 Pro’nun pili de 24 saat dayanır ve mikrofon çıkarılabilir.

Farklı kulaklık seçeneklerini keşfediyorsanız, tonlarca Black Friday oyun kulaklığı fırsatı var. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere birden fazla Sony kulaklık satıştadır: Bölge H7 ve Darbe 3D. Daha ucuz olan bir şey için, SteelSeries Arctis 3 35 $ ​​(orijinal fiyat 60 $).

Daha fazla bilgi için en iyi Black Friday PS5 kulaklık anlaşmalarımıza ve en iyi Black Friday Xbox kulaklık anlaşmalarımıza göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1