Geç piyasaya sürülmesi ve her zamankinden daha ince çerçeveli çekici yeni tasarımı ve önceki modeldeki gibi kompakt bir gövdeye sıkıştırılmış daha fazla ekran alanı sayesinde 2021 selefi, Apple’ın 10. nesil iPad’in bu tatil sezonunda çok önemli indirimler alması beklenmiyordu.

Bu, B&H Photo Video’nun tek bir renkte giriş seviyesi yalnızca Wi-Fi 64GB depolama varyantı sattığını görmek oldukça şaşırtıcıydı. sınırlı bir süre için birkaç hafta önce 449 $’lık liste fiyatı yerine 399 $’dan.
Ne yazık ki, bu tamamen rastgele ve görünüşte rakipsiz anlaşma Kara Cuma için geri dönmedi, ancak işlerin kesinlikle iyi tarafı, hem Amazon hem de Best Buy şu anda her bir iPad (2022) modeli için normalden (biraz) daha az ücret alıyor. Güneş.
İşaretlemeler inkar edilemez derecede mütevazı, yukarıda belirtilen aynı 64 gig sürümü için hücresel bağlantı olmadan (dört farklı tonda) 23 dolardan, Pro olmayan, Air olmayan ve mini olmayan bir ürünün 749 $ ‘lık normal fiyatından 38 $’ a kadar değişiyor. 256 gigabayt yerel dijital depolama odası ve yerleşik 5G desteği (aynı mavi, pembe, gümüş ve sarı tatlarda) içeren iPad 10.
Hem hücresel özellikli 64 GB hem de 5G özellikli olmayan 256 GB varyantlar, bu yazının yazıldığı sırada tüm renk seçeneklerinde makul bir 30 $ indirimle satılıyor; bu, teklifi kesinlikle kapsamlı en iyiler listemizin en üstüne taşımayacaktır. Black Friday tablet fırsatları şu anda mevcut.
Sonra tekrar, buna kesinlikle ikna olduysanız Apple A14 Bionic destekli 10.9 inçlik Bu yıl Noel ağacının altına koyabileceğiniz en iyi iPad, yakın zamanda 23, 30 veya 38 dolardan fazla tasarruf edebileceğinizden şüpheliyiz, bu nedenle Best Buy ve Amazon kaçınılmaz olarak başlamadan önce tetiği çekseniz iyi olur. tercih ettiğiniz konfigürasyon ve renkte envanter tükendi.
Beğenin ya da beğenmeyin, en büyüklerinden birine bakıyorsunuz. Kara Cuma iPad ortalıkta dolaşıyor ve bunun yarın (kökten) değişmesi pek olası değil.telefon-1