Kulaklıklar gibi modern zaman aksesuarları ve akıllı saatler gibi giyilebilir cihazlarla ilgili sıkıntılarımdan biri, bunların genellikle platformlar arası olmamasıdır. elma yapımı Beats Fit Pro, belirli bir şirkete bağlılık sözü vermenizi gerektirmeyen birkaç büyük marka üründen biridir ve şu anda çok büyük bir mağazada mevcuttur. Kara Cuma indirimi.
Beats Fit Pro, Birinci sınıf kulaklıklardan bekleyeceğiniz her şeyi sunan, sıradan dinleyiciler için en iyi kulaklıklar. Eşsiz tasarımı güvenli bir uyum sağlar ve sıçrama ve dökülmelere karşı IPX4 derecesine sahiptir, böylece bunları bir antrenman sırasında kullanabilirsiniz.

Ayrıca gürültü önleme özelliği sunarlar ve medyayı kontrol etmek ve aramaları yanıtlamak ve reddetmek için yerleşik düğmeler içerirler.

Beats Fit Pro da oldukça rahattır ve uzun süre giyilebilir. Duyulabilir cihaz, aktif gürültü engelleme özelliği açıkken 6 saate kadar dayanabilir ve kompakt kasa, ek 18 saat meyve suyu sağlar. 1 saatlik oynatma için 5 dakikalık yükleme yeterlidir.

Ses kalitesi birinci sınıftır ve aramalar için de mükemmeldir.

Android kullanıcılarının tomurcuklardan en iyi şekilde yararlanmak için Beats uygulamasını indirmeleri gerekecek. Ayrıca, Android’de iOS’ta olduğu kadar iyi çalışsalar da, kafa izleme gibi yalnızca bir Apple cihazınız varsa çalışacak birkaç temel olmayan özellik vardır.

Genel olarak, hem Android hem de iOS ile uyumlu, ANC ve hızlı şarj özelliğine sahip, kulağa hoş gelen kulaklıklara ihtiyacınız varsa, Beats Fit Pro’dan başka bir yere bakmanıza gerek yok. 199,95 $’lık sokak fiyatıyla biraz pahalılar, ancak Amazon onları yüzde 20 indirim yaptı, bu da sadece 159,95 $’a sizin olabilecekleri anlamına geliyor.telefon-1