2022’nin başlarında piyasaya sürülen daha geçen haftaydı. Galaxy S21 FE 5G düştü 128 ve 256 GB depolama yapılandırmalarında tüm Amazon müşterileri için her zamankinden daha düşük fiyatlar ve biraz şaşırtıcı bir şekilde, e-ticaret devi ihtiyatlı bir şekilde daha da tatlı Kara Cuma promosyonları başlatmış gibi görünüyor.

Snapdragon 888 işlemci gücüne ve tüm (büyük ve küçük) ABD taşıyıcıları için kilitsiz 5G desteğine sahip, zaten ucuz olan 6,4 inçlik üst düzey telefon, 128 ve 256 gig varyantlarında sırasıyla 300 $ ve 320 $ indirimlerle çılgınca ucuz (her şey dikkate alındığında).

Sevdiğiniz birine, yakın bir arkadaşınıza ve hatta kendinize Noel hediyesi olarak Galaxy S22+ veya S22 Ultra’yı seçerseniz daha mutlu olacağınız açıktır. İndirimli Kara Cuma 2022 fiyatlandırması.
Samsung’un “vanilya” 6.1 inç Galaxy S22, eski 6,5 inçten yalnızca 50 dolar daha pahalı olan bu biraz daha az güçlü 6,4 inçten önemli ölçüde daha pahalıdır. İçinde Snapdragon 865 işlemci bulunan S20 FE.
Sonuç olarak, en iyilerinden birine bakıyorsunuz Kara Cuma telefon anlaşmaları ortalıkta dolaşıyor ve Siber Pazartesi’ye hala birkaç gün olmasına rağmen, kimsenin Amazon’un mevcut indirimlerini nasıl iyileştirebileceğini görmüyoruz.
Bunlar ne olduğundan çok daha yüksek Samsung’un kendisi ve Best Buy gibi diğer büyük perakendeciler şu anda koşulsuz olarak sunmak zorundalar ve acele ederseniz, giriş seviyesi 128 GB depolama varyantı söz konusu olduğunda en sevdiğiniz rengi toplam dört seçenek arasından bile seçebilirsiniz. . Bu arada 256 gig modeli, yalnızca “grafit” olarak mevcuttur; bu, siz kaçınılmaz olarak buradaki paranın değerinin kesinlikle rakipsiz olduğu sonucuna varmadan önce kolayca stoktan çıkabileceği anlamına gelir.telefon-1