Eskiden olduğundan daha fazla insanın evden çalıştığı günümüzde, iyi bir çift gürültü önleyici kulaklığa sahip olmak her zamankinden daha çekici hale geldi. Ancak, birçoğu farklı yaşam tarzlarına ve önceliklere hitap eden mevcut model yelpazesi nedeniyle satın almaları pahalı ve zor olabilir. Örneğin bazıları uzun mesafeli uçuşlar için daha uygunken, diğerleri çoklu görev ve maraton dinleme oturumları için idealdir.

Bu nedenle, gürültü önleyici kulaklıklarla ilgili en iyi fırsatlardan oluşan bu listeyi derledik. Burada, tümü dış gürültüyü ortadan kaldırmak için tasarlanmış ancak kendi güçlü ve zayıf yönleriyle birlikte gelen her türlü kulak üstü ve kulak üstü kulaklık satışını bulacaksınız. Ve bir satın alma kararı vermeden önce daha fazla araştırma yapmak istiyorsanız, hangisinin sizin için doğru olduğunu belirlemenize yardımcı olabilecek en iyi gürültü önleyici kulaklıklar için bir rehber hazırladık. Kara Cuma sezonunun aramızda olmasıyla birlikte, önümüzdeki birkaç gün içinde kulaklıklarda daha da iyi indirimler görebileceğimizi unutmayın. Güncel kalmak için en iyi erken Kara Cuma fırsatlarından oluşan özetimize yer işareti koyduğunuzdan emin olun.

Sony WH-1000XM5 fırsatları

$346

Yeni bir tasarım, iyileştirilmiş konfor, rafine ses ve daha da iyi aktif gürültü önleme ile Sony’nin WH-1000XM5 kulaklıkları, birinci sınıf fiyatları için çekici bir özellik karışımı sunar.

Önceki modelden büyük bir sapma değiller, ancak Sony WH-1000XM5 hala en sevdiğimiz gürültü önleyici kulaklık çiftimiz. XM5, daha iyi aktif gürültü önleme sağlayarak, sesli arama kalitesini iyileştirerek ve zaten mükemmel olan kulaklıkların genel sesini yükselterek WH-1000XM4’ü bu kadar harika yapan tüm özellikleri geliştirir. Yeni özelliklerin olmaması biraz hayal kırıklığı yaratsa da, Sony XM5’ler birinci sınıf bir gürültü önleyici kulaklık arayan herkes için en önemli önerilerimizden biridir.

Sony WH-1000XM5 gürültü önleyici kulaklıklar şu anda yaklaşık 348 ABD Doları’na indirimli Amazon, Walmartve En iyi satın alım 399,99 $ olan normal fiyatından. İncelememizi okuyun.

Sony WH-1000XM4 fırsatları

$228

Bu kulak üstü kulaklıklar, tek bir şarjla 30 saate kadar dayanır ve peluş kulak yastıklarıyla rahat bir dinleme deneyimi sağlar.

Sony’nin WH-1000XM5 öncülü, Sony’nin WH-1000XM4’ü, daha eski olsalar bile hala harika bir kulaklık çiftidir. Mükemmel gürültü önleme, iyi ses ve ses kalitesi ve aynı anda iki cihazla eşleştirme yeteneği sunarlar. Peluş kulak yastıkları, ihtiyacınız olduğu sürece rahat bir şekilde takmanızı sağladığından, uzun süreler boyunca da takabilirsiniz. Hatta tek bir şarjla 30 saate kadar dayanırlar ve USB-C ile şarj olurlar.

Şu anda, şu anda 349,99 $ yerine 228 $ gibi düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Amazon, B&H Fotoğraf, Hedef, En iyi satın alımve sony. İncelememizi okuyun.

Bose QuietComfort 45 fırsat

$249

Bose’un QuietComfort 45 kulaklıkları, şirketin popüler son derece konforlu tasarımını USB-C, geliştirilmiş gürültü engelleme ve daha uzun pil ömrü ile güncelliyor.

Bose QuietComfort 45’lik, en rahat gürültü önleyici kulaklık seçimimiz, sık seyahat edenlerin kesinlikle takdir edeceği bir çifttir. Hafif ve katlanabilir oldukları için yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz ve oval kulaklık kapakları sayesinde kulak yorgunluğu pek olası değildir. Pil ömrü de artık 24 saattir, bu da onları sürekli şarj etme konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bu arada, yeni şeffaflık modu, karşıdan karşıya geçmek üzere olduğunuz zamanlar gibi çevrenizden daha fazla haberdar olmanız gerektiğinde kullanışlı olurken, bu yılın başlarında kullanıma sunulan bir ürün yazılımı güncellemesi, orta aralıktaki bası özelleştirmenize olanak tanır. ve EQ’nun diğer yönleri. USB-C donanımlı kulaklıklar, Sony’nin 1000XM4’leri ile aynı bas tepkisini sunmaz, ancak aradığınız şey rahatlıksa, QC45 bunu fazlasıyla sunar.

Bose QuietComfort 45’ler 329 $’a satılıyor, ancak şu anda bunları 249 $’a satın alabilirsiniz. Amazon, En iyi satın alımve Hedef. İncelememizi okuyun.

Apple’ın AirPods Max fırsatları

$449

Apple’ın AirPods Max’i örnek teşkil edecek bir yapım kalitesine, olağanüstü bir sese sahiptir ve gürültü engellemede en iyilere ayak uydurur.

Bir çift gürültü önleyici kulaklıkta alabileceğiniz en iyi ses kalitesini arıyorsanız, AirPods Max. Kulaklıklar, diğer Apple cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde eşleşir ve özellikle uyumlu içeriği dinlerken veya izlerken daha sürükleyici bir deneyim sağlayan Apple’ın uzamsal ses özelliğiyle birleştiğinde harika bir ses çıkarır. Ayrıca listemizdeki tüm kulaklıklar arasında en iyi şeffaflık modunu öne çıkarıyorlar ve plastik yerine alüminyum, çelik ve kumaşı tercih eden lüks bir tasarım sayesinde inanılmaz yapı kalitesine sahipler.

549 $’lık bir MSRP ile AirPods Max oldukça pahalı olabilir, ancak birçok perakendeci son zamanlarda onları indirim yapıyor. Şu anda, örneğin, kulaklıklar şu anda belirli renklerde satışta Amazon 449,99 $ için. Bir Mikro Merkeze yakın yaşıyorsanız, şunları da yapabilirsiniz: 369,99$’a satın alın. İncelememizi okuyun.

Sennheiser Momentum Wireless 3 fırsatları

$200

Sennheiser’ın birinci sınıf gürültü önleyici kulaklıkları, muhteşem konfor, bol baslı zengin ses ve zamansız bir tasarım sunar.

Harika bir ses kalitesine sahip bir çift gürültü önleyici kulaklık arayan Apple kullanıcısı değilseniz, Sennheiser’ın Momentum Wireless 3’ü en iyi seçeneğinizdir. Ayrıntılı, bas açısından zengin bir sese, şık, retro esintili bir tasarıma sahip olduklarını ve gözlük takarken bile son derece rahat takıldığını gördük. Gürültü önleme özellikleri listemizdeki diğer modellerle rekabet etmese de, ortam geçişi ve özelleştirilebilir bir EQ gibi kullanışlı yazılım özellikleriyle bunu telafi ediyorlar. Ayrıca, diğer pek çok kulaklığın aksine, konum izleme cihazı Tile ile entegre olurlar.

Momentum Wireless 3, genellikle 399,99 ABD Doları’na satılır, ancak şu anda bunları şu adresten satın alabilirsiniz: En iyi satın alım 199,98 $ karşılığında, bugüne kadarki en iyi fiyatından sadece 9 $ çekingen. İncelememizi okuyun.

Marshall Monitor II ANC fırsatları

$220

Marshall’ın gürültü önleyici kulaklıkları, benzersiz görünümleri ve müziğinizi kontrol etmek için kullanımı kolay joystick ile öne çıkıyor. Ayrıca, 45 saate kadar çalma süresiyle pil ömrü şampiyonudurlar.

Şık bir çift gürültü önleyici kulaklık satın alanlar için, kesinlikle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Marshall Monitör II ANC. Monitor II’ler benzersiz görünümleriyle öne çıkıyor ve kulaklığınızı kontrol etmeyi kolaylaştıran altın renkli bir joystick ile geliyor. Sıcak, dokulu ses sunarlar ve ortam gürültüsünü yeterince sustururlar. Gürültü önleme etkinliği veya ses kalitesi açısından bu listedeki diğer bazı kulaklıklarla eşleşmeseler de, gürültü engelleme kapalıyken 45 saate kadar dayanabilirler. Açıkken, rakiplerinin çoğunu yenerek 30 saate kadar dayanabilirler.

Şu anda Marshall Monitor II ANC’yi şu fiyata satın alabilirsiniz: Best Buy’dan 319,99 $ yerine 219,99 $tüm zamanların en düşük fiyatı.

Twitter’da Verge Fırsatları /

50.000’den fazla takipçimize katılın ve @vergedeals ile en iyi günlük teknoloji anlaşmalarımızı takip edin

Bizi takip et!

Microsoft Surface Headphones 2 fırsatları

$217

Microsoft’un Surface Headphones 2’si, ses ve gürültü giderme için orijinalleriyle aynı sezgisel kadran kontrollerine sahiptir, ancak devamı daha iyi ses kalitesi ve daha ucuz bir fiyata pil ömrü sunar.

Çok görevliler takdir edecek Microsoft’un Yüzey Kulaklıkları 2 onları birden fazla cihazla eşleştirmenize ve aralarında kolaylıkla geçiş yapmanıza olanak tanıyan müthiş çok noktalı Bluetooth desteği sundukları göz önüne alındığında. Kulaklıklar aynı zamanda hem ses hem de gürültü iptali için sezgisel arama kontrollerinin yanı sıra önceki modellere göre geliştirilmiş ses kalitesi ve pil ömrü sunar. Microsoft’un gürültü önleme teknolojisi Bose ve Sony’ninki kadar etkili olmasa da, Surface Headphones 2 yine de odaklanabilmeniz için dış sesleri yeterince susturur.

Şu anda, En iyi satın alım Microsoft’un Surface Headphones 2’sini tipik talep fiyatı olan 249,99$ yerine 199,99$’a satıyor. İncelememizi okuyun.

Shure Aonic 50 fırsat

$249

Shure en çok kulakiçi kulaklıklarıyla tanınır, ancak Aonic 50, hem Bluetooth’u hem de 3,5 mm veya USB-C aracılığıyla kablolu sesi destekleyen harika bir gürültü önleyici kulaklık setidir.

Shure’un Aonic 50’si birinci sınıf ses kalitesi, yeterli gürültü önleme ve apt-X HD ve LDAC gibi gelişmiş Bluetooth codec bileşenleri için destek sunan, daha düşük bir fiyat noktasında bulunan en iyi gürültü önleyici kulaklıklardan bazılarıdır. Ayrıca takması rahattır, ayrıntılı, zengin bas sese sahiptir ve ortam geçişi ve özelleştirilebilir EQ gibi özellikler sunar. Normalde 399$ olan Aonic 50 şu anda 249$’dan satışta. Amazon, B&H Fotoğrafve Şura.

Beats Studio 3 Kablosuz fırsatları

$150

Beats Studio 3, Apple’ın W1 kablosuz yongasına sahiptir ve sahip olduğunuz herhangi bir Apple aygıtına hızlı bir şekilde bağlanmanıza ve bunlar arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Kablosuz, kulak üstü kulaklıklar Bluetooth üzerinden bağlanır ve ayrıca kablolu bağlantı için 3,5 mm’yi destekler.

Bunları Apple ekosistemi dışındaki kimseye öneremesek de, Apple’dan bir çift kulak üstü kulaklık istiyorsanız ancak AirPods Max’i çok pahalı buluyorsanız Beats Studio 3 Wireless iyi bir alternatif olabilir. Beats Studio 3’ü takmak rahattır, kolayca yerleştirmek için içe doğru katlanır ve Apple aygıtlarına hızlı bir şekilde bağlanmanıza ve bunlar arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan Apple’ın son nesil W1 kablosuz çipine sahiptir. Bununla birlikte, Apple’ın daha yeni H1 çipiyle üretilenlerin aksine, kulaklıkların eller serbest Siri desteğinden yoksun olduğunu unutmayın. Ayrıca Lightning bağlantı noktası veya USB-C yerine Mikro USB bağlantı noktası üzerinden şarj olurlar.

bu Beats Studio 3 bu noktada kesinlikle yaşlarını gösteriyorlar – sonuçta 2017’de piyasaya sürülen kulaklıklar – ancak şu anda satışta Amazon ve Hedef 149,99 $ (200 $ indirim). İncelememizi okuyun.genel-2