Boost Mobile tarafından hazırlanan reklam yazısı: Bu hikayede ifade edilen görüşler PhoneArena’nın konumlarını yansıtmayabilir!

Kara Cuma üzerimizde ve Boost Mobile şimdiden fırsatları serbest bırakıyor! Taşıyıcı, Boost Mobile’ın hizmetlerini denemeyi her zamankinden daha kolay hale getiren bir promosyon yayınladı.

Şu anda, bir tane alabilirsin Operatörden yalnızca 50 ABD dolarına Samsung Galaxy A23 alın ve bir ay boyunca ücretsiz konuşma, metin ve 5G verilerinin keyfini çıkarın. Paketinizin nakliyesi de ücretsiz olacaktır – tipik olarak paketin tamamı 339,99 ABD Doları değerinde olacaktır.

Teklif talep etmek için buraya tıklayın

Galaxy A23 + bir ay boyunca ücretsiz Sınırsız + ücretsiz kargo

Bu süre zarfında, Boost’un hizmetlerini değerlendirmek ve kalmak isteyip istemediğinize karar vermek için bolca fırsatınız olacak. Ne tür bir hizmet bekleyebilirsiniz:

  • Yaygın 5G kapsamı ile Genişletilmiş Veri Ağı
  • Mobil ortak erişim noktası varsayılan olarak etkindir (ekstra satın alma gerekmez)
  • Planınızı istediğiniz zaman değiştirin
  • BoostOne uygulamasını kullanarak kredi alın
  • Sözleşme yok – gizli ücret yok – şaka yok!

Boost Mobile, gelişmiş kapsama alanı sağlamak için hem AT&T hem de T-Mobile hizmetlerini kullanan bir MVNO’dur. Boost ayrıca müşterileri için maksimum kapsama alanı sağlamak üzere kendi veri ağını oluşturduğundan, bu sadece temeldir. Bu, sektör lideri müşteri desteği anlamına gelen 21 yıllık sağlam deneyimle birleştirildi. Taşıyıcının planları, sınırsız konuşma ve metin ve ücretsiz erişim noktası verileri dahil birkaç veri paketi varyasyonu gibi temel unsurları sunuyor. Telefonunuzda varsayılan olarak bulunan bir özellik için fazladan ödeme yapmanıza gerek yok!

Sınırsız Veri, Konuşma ve Metin içeren yeni bir Boost Cep telefonunu kapmak artık her zamankinden daha kolay — yukarıdaki tekliften yalnızca sınırlı bir süre için yararlanabilirsiniz ve anlaşma yakında sona eriyor.

Daha fazla bilgi edin

Galaxy A23 + bir ay boyunca ücretsiz Sınırsız + ücretsiz kargotelefon-1