WolfEye Studios, Weird West 1.16 güncellemesini yayınladı ve bu, PC versiyonuna mod desteği ve oyunun her versiyonuna hata düzeltmeleri ekliyor. Aşağıdaki Weird West 21 Kasım yama notlarındaki yeniliklere göz atın.

Garip Batı Güncellemesi 1.16 Yama Notları | Weird West 21 Kasım Yama Notları:

Oyuncular tarafından bildirilen birkaç sorunu gidermek için 1.04 Yaması için küçük bir güncelleme yayınladık.
Aşağıdaki sorunlar ele alınmıştır:

  • Eşlik eden kullanıcı arabirimi aracılığıyla at envanterini açarken nadiren at heybelerinin boşaltılması sorunu düzeltildi.
  • Nadir görülen, yepyeni kürek ve kazmaların at heybesine konulduğunda negatif dayanıklılık kazanması düzeltildi.
  • Dünya haritasında nadir görülen boş Temple of the Ancients durumu düzeltildi.
  • Orijinal olarak WASD/ZQSD’ye atanan kontrollerin, oyuncu tarafından geri tepme durumunda konuşma ve seyahat haritası kullanıcı arayüzüne düzgün bir şekilde yeniden atanmaması düzeltildi.
  • Kayıp Ateş Ulusu’nun, oyuncuya kötü bir şey yapmamış olmasına rağmen oyuncuya sırt çevirmesi ve onları sürgüne göndermesi gibi nadir bir durum düzeltildi.
  • Bounty Hunter Journey’in en başında tabancanızı almadan önce envanterinizi mısır toplayıcılarıyla doldurursanız kenar kasa engelleyici düzeltildi (artık tabanca, silah inceleme sinematiğinden sonra bir yığın nesnenin arasında ayaklarınızın altında bulunabilir)
  • Yoldaşlar, savaşın hararetinde ekranın diyalog satırlarıyla dolmasını önlemek için artık savaşta neredeyse hiç havlamıyor

Modlara gelince, stüdyonun bu konuda halka ne aktardığını kontrol edin:

Weird West’in her yerinden merhaba silahşorlar! Mod desteği resmi olarak bu ayın sonunda Weird West’e geliyor. mod.ioancak tüm oyuncular için Steam, Epic Game Store ve GoG’deki ana yapıya eklemeden önce, meraklı oyuncuları yalnızca Steam’de kısa bir açık betada önceden denemeye davet etmek istedik.

Steam’de artık bir “modlama” genel beta şubesi mevcut ve eğer seçerseniz, oyunun ana menüsündeki MODDING düğmesi etkinleştirilecektir.

ÖRNEK MODLAR

Açık beta için dört başlangıç ​​örnek modu ekledik, böylece oynayabileceğiniz bir miktar içeriğiniz olur ve her şeyin daha büyük ölçekte çalıştığından emin olabiliriz. Örnek modlara doğrudan oyun içi MODDING menüsünden göz atılabilir ve kurulabilir:

Lütfen bu örnek modların bu açık beta süresince devam eden çalışmalar olarak kabul edileceğini ve bu nedenle henüz tam olarak işlevsel olmayabileceklerini unutmayın.

Yine de en önemlisi: Weird West için modlar oluşturmakla ilgileniyorsanız, şimdi devam edip deneyebilirsiniz! Açık beta sırasında oluşturulan ve gönderilen/yayınlanan tüm modlar, mod desteği resmi olarak yayınlandıktan sonra taşınacaktır. Öyleyse, 21 Kasım haftasında tüm oyuncular için mod desteği yayınlandığında, avantajlı bir başlangıç ​​yapma ve modlarınızın oyunda yer almasını sağlama şansınız işte burada!

Ayrıca Weird West Nasıl Modlanır hakkında bir rehber de bulabilirsiniz. burada mod.io’da

Lütfen bunun bir beta olduğunu ve bu tür şeylerin henüz tam olarak dengelenmediğini unutmayın, bu nedenle burada ve burada birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Rahatsız edici bir şey bulursanız veya düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız, bu konuya yorum yapmaktan çekinmeyin. Discord Sunucusu. Bu erken betayı yayınlamakla asıl amacımız, mod yaratıcılarına yeni araçları erkenden uygulamalı olarak kullanma şansı vermek ve onlara bu ayın sonlarında 1.05 Yaması çıktığında kendi yaratımlarını öne çıkarma fırsatı vermek.oyun-6