Cyberport şimdi Kara Hafta’yı da başlattı ve her şeyden önce Philips Hue ile ilgili bir teklif burada gerçekten heyecan verici. Şu anda “Ensis” tavan lambasını uygun bir köprü veya Google Nest Hub ile birlikte alabilir ve bunun için 269,90 Euro ödeyebilirsiniz – her zamankinden daha ucuza. Anlaşmanın gerçekten buna değip değmediğini bugünkü anlaşma kontrolünden öğrenebilirsiniz.

  • Philips Hue Ensis, Encore ile önemli ölçüde azaldı
  • 299 Euro yerine 269,90 Euro
  • Cyberport’ta daha fazla akıllı ev teklifi

Kara Hafta Fırsatları da Cyberport’a girdi ve burada birçok akıllı ev ürününde çok tasarruf edebilirsiniz. Ancak, özellikle bir teklif öne çıkıyor. Çünkü şu anda mutlak en iyi fiyata bir bis ile birlikte Philips Hue White & Color Ensis tavan lambası var.

Tavan lambası ile evinizi çeşitli renklerde aydınlatabilirsiniz. Toplam 16 milyon renk burada kullanımınıza sunulmuştur. Hem aşağıya doğru yönlendirilen ışık hem de ışıklık, size uygun bir ambiyans yaratmak için ayrı ayrı ayarlanabilir. Ensis, iki LED şeridiyle 79 watt’lık güçlü bir ışık da sağlar. Sarkıt, Hue uygulaması veya sesli komutlar aracılığıyla da kolayca kontrol edilebilir.

Cyberport’un Ensis teklifi buna değer mi?

Bu en iyi fiyat olduğu için, bu soru önceden “evet” ile cevaplanabilir. Ancak anlaşmayı gerçekten ilginç kılan ekstralar. Çünkü bunlar olmasa bile 269,90 Euro zaten rakipsiz olurdu. Ancak 50 adede kadar lambayı kontrol etmek için bir köprü veya akıllı evinizi ücretsiz olarak kontrol etmek için isteğe bağlı olarak bir Google Nest Hub da vardır. Sarkıt lamba için bir sonraki en iyi fiyat şu anda 299 Euro’dur.

Bir basın fotoğrafında Philips Hue Ensis.

İki LED şeridi ayrı ayrı ayarlanabilir. / © Phillips

Böylece, anlaşmanın fiyat açısından zaten gerçekten iyi olduğunu görebilirsiniz. Yemek odanız için uygun bir lamba arıyorsanız ya da ofisinizi eski dedektif noir filmlerindeki gibi parlatmak istiyorsanız Cyberport’un güncel fırsatını kaçırmamalısınız. Ancak, bir Ensis sarkıt lamba aramıyorsanız, yine de diğer tekliflere göz atmalısınız. Çünkü vakum robotları, tabletler veya akıllı termostatlar şu anda Cyberport’ta önemli ölçüde indirimli fiyatlarla sunuluyor.

Teklif hakkında ne düşünüyorsun? Daha önce Philips Hue ürünleriyle deneyiminiz oldu mu? Yorumlarda bize bildirin!genel-27