Paczkomat® cihazı ile Zalando ürünlerini kontrol edin

InPost – Europie ile lojistik lojistikte lider – uluslararası şirketler portföyüne sahip, kyóre pozędzącyją swoim klientom pością do en ekolojik[1][2]Formy doswady, yakka są doswady do sieci pozdrzejno Paczkomat® InPost. Zalando ile sıkı bir ortak olun. Platform müşterileri artık satın alımlarını Paczkomat® cihazları aracılığıyla alabilirler. Polonyalı müşteriler, InPost Grup’un ortak kullanım alanlarını ziyaret etmek için en iyi müşteri hizmetlerine sahipler.

Zalando, modern ve yaşam tarzı Avrupa platformunun iki katı, 50 milyon kontenijen z 25 knieści. Ortaklığımız sayesinde Zalando müşterileri paketlerini InPost kurye hizmetlerini ve Paczkomat® ağını kullanarak alabilecekler.

Jestem przyczana, że ​​rozpoczęta z pozczyciem listopada taszczyca dwóch kluczowych firması w swoich sektorach, Zalando, InPost’ta bir udana olarak görünüyor. Zalando od zawsze wycznej wrześci pościążą, wygodną dla consumenta sprzeszą zakupową, bu da InPost’un müştemilat merkezli ve Paczkomat®’ın sunduğu ekolojik ürünlere sahip olduğu anlamına gelir. Gemius’un e-ticaret temaları hakkında bilgi veren Hindistan kaynakları, Paczkomat® ile birlikte sunulan dostane motyvuje kontienjo ve uzzybania znacznej ve okresach zintensyfikowanych ile birlikte, Black Friday, czyczne przyczne listopadowy ile birlikte, arkadaş canlısı motyvuje kontienjozarządu yardımcısı Dagmara Brzezińska’yı vurgular Postada ekliyorum: Zalando sieci maszyn Paczkomat® oraz usług kurierskich InPost, potansiyel bir potansiyele sahiptir, bu nedenle Paczkomat®, dost biçimli bir konfor ortamına sahiptir. InPost’ta yaygın olarak kullanılan uluslararası bir firma olan uluslararası bir şirkete sahip olun. Zalando’daki Gezintiler, InPost’u kullanmanın en iyi yolunu bulmak için kullanılır.

[1] Paczkomat® InPost, internet alışverişi için ekolojiyi korumanıza yardımcı olur. Z analizi InPostu wynaka, że ​​​​de ​​dząd do zimmer doswady domu klienta için CO2 nawet o 75% wynsję smniejsza smniejsza némisję. Tylko w 2020 Roku Dostawy do Maszyn Paczkomat® InPost Ograniczyły Emisję CO2 veya Ponad 180.000 ton

[2] Gemius’a göre “E-ticaret w Polsce 2022” 67%, 15-24’teki kategoride %74’lük bir orana sahipken, en büyük ekolojiyi oluşturmak için büyük bir çaba sarf ediyor.

Malzeme: BigPicture Halkla İlişkilergenel-22