Çoğumuzun bildiği gibi birinci sınıf akıllı telefonlar güçlüdür ve en azından teoride daha uzun süre dayanır. Ancak büyük bir dezavantajı, herkesin karşılayamayacağı yüksek bir fiyat etiketi ile gelmeleridir. Dolayısıyla, pahalı bir telefon istiyorsanız, ancak bir telefona çok para harcamak istemiyorsanız ve Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız, operatörün kısa süre önce piyasaya sürdüğü Vodafone’un en son yenilenmiş serisinden bir telefon satın alabilirsiniz. Cep telefonu operatörünün açıklamasında belirttiği gibi duyuru, yeni teklifleri “fiyat bilincine sahip müşterilerin istedikleri telefonu daha ucuza almalarına” yardımcı olabilir. Örneğin, müşteriler yenilenmiş bir iPhone SE (2022) 64 GB, 36 aylık ödeme sözleşmesiyle 261 £. Telefonun normal fiyatı 451 £, yani yenilenmiş bir model satın alarak 190 £ tasarruf ediyorsunuz.

Vodafone’un şu anda sunduğu diğer telefonlara gelince, iPhone 13, iPhone 12, iPhone XR, iPhone 11, Samsung Galaxy S21 ve Samsung Galaxy S20 FE’nin yenilenmiş bir modelini satın alabilirsiniz. Ayrıca, taşıyıcı her Aylık Ödemeli yenilenmiş telefon için iki yıllık bir garanti sunuyor. Duyuruya göre Vodafone, İngiltere’de böyle bir garanti sunan tek büyük cep telefonu operatörü.

Yenilenmiş bir telefon alıp almamakta tereddüt ederseniz, Vodafone, yenilenmiş cep telefonlarının “Harika” veya “Bozulmamış” durumda olduğunu garanti eder. Ayrıca her telefon, tüm cihazların sorunsuz çalışmasını sağlayan görsel ve tanılama kontrolünden geçmiştir. Vodafone ayrıca, bu telefonların derinlemesine temizlendiğini ve güvenli bir şekilde verilerinin silindiğini ve herhangi bir sorun olması durumunda Vodafone’un 14 günlük tartışmasız para iade garantisinden yararlanabileceğinizi belirtti.

Ancak harika bir indirimle yepyeni bir telefona sahip olmak istiyorsanız mutlaka sayfamıza göz atmalısınız. en iyi vodafone telefon fiyatları Veya başka bir taşıyıcıyla seyahat ediyorsanız, ziyaret edebilirsiniz. en iyi Virgin Media telefon fırsatları, en iyi O2 telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatları ve en iyi EE telefon fırsatları.telefon-1