Diğer bazı büyük ABD perakendecileri gibi, Best Buy, bir zamanların en yoğun alışverişi haline geldi gün yılın bir bütün halinde ay en iyi telefonların, tabletlerin, akıllı saatlerin, kulaklıkların ve… daha fazlasının birçoğunda büyük tasarruf sağlayacak harika fırsatlarla dolu.

Ancak pek çok harika Kara Cuma 2022 fırsatı, “normal” bir tatil programından birkaç hafta önce piyasaya sürülürken, neredeyse her gün mükemmel yeni promosyonlar devreye giriyor gibi görünüyor ve pazarlık avcılarına aşağıdakiler gibi popüler ürünlerde son derece nadir veya tamamen benzeri görülmemiş indirimler sunuyor: … Yüzey Pro 8.
Microsoft’un bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürülen çok yönlü 13 inçlik dizüstü bilgisayar değiştirme/iPad Pro “katil” ürünü, ister inanın ister inanmayın, şu anda 600 doların altında. Bu 11. Nesil Intel Core destekli canavar genellikle 1.100 $’dan başladığı için, muhtemelen 600 $’lık indirimin giriş seviyesi bir değişken için geçerli olmadığını tahmin etmişsinizdir.

Bunun yerine, 256 GB yarıiletken sürücü ve Intel Evo platformu Core i7 işlemci ile donatılmış son teknoloji 16 GB bellek yapılandırmasına bakıyorsunuz, bu da normalde yutması çok zor olan 1.599,99 ABD dolarına mal olur.

999,99 ABD doları olan Surface Pro 8, açıkçası hala Samsung’un beğenilerine doğrudan bir rakip değil. Galaxy Tab A8 veya Apple’ın en yenisi başlığı için “normal” iPad Bu tatil sezonunda mevcut olan en iyi bütçeli tablet. Benzer fiyatlı bir ürünle karşılaştırıldığında 2022 iPad Pro veya Galaxy Tab S8 Ultra güç merkezi, Windows çalıştıran bu kötü çocuk, kristal netliğinde bir üretkenlik avantajına sahip ve bu özel değişkende çoklu görev ve hatta ham hızdaki üstünlüğünden bahsetmiyorum bile.

Bu arada, resmi ABD Microsoft Store’da Best Buy’ın 512 GB ve 1 TB SSD’lere sahip daha pahalı Intel Core i7 modellerinde bile en fazla 300 $’a varan indirimler sunan muhteşem yeni Black Friday fırsatlarında hiçbir şey yok.

Bu arada, Best Buy ayrıca Surface Pro 8’i 8 GB bellek yapılandırmalarında özel tatil fiyatlarında satışa sunuyor; sırasıyla 400 $, 400 $ ve 500 $ indirimli 128, 256 veya 512 GB katı hal depolama seçenekleriyle. İşte biz buna Kara Cuma indirimi diyoruz!telefon-1