Bugün Şükran Günü’nden önceki Pazartesi, bayanlar ve baylar, bu da aslında Kara Cuma’nın burada olduğu anlamına geliyor. tüm çok sayıda büyük ABD perakendecisi halihazırda birçok ürünü satıyor olduğundan, çoğu niyet ve amaç en iyi telefonlar (yalnızca telefonlar değil) inanılmaz düşük tatil fiyatlarıyla.

Bu bayram satışlarının çoğu oldukça… iyi organize edilmiş ve derli toplu olsa da, aynı ürün ülke çapındaki neredeyse tüm mağazalarda tam olarak aynı fiyatı getiriyor olsa da, Amazon bunu bir alışkanlık haline getirmiş gibi görünüyor. diğer tüm saygın perakendecileri geride bırakarak rastgele zamanlarda rastgele fırsatlar yürütmek.
Örneğin, e-ticaret devi şu anda tek bir “Grafit” renk grubunda kilidi açılmış 256 GB Galaxy Z Flip 4 5G için normalden 300 dolar daha az ücret alıyor. 128 gig depolama yapılandırması “yalnızca” 200 $ ile işaretlenmiştir, dikkat edin ve aynısı diğer tüm kromatik tatlar için de geçerlidir. Samsung’un Snapdragon 8+ Gen 1 kapaklı güç merkezi, iki kat daha fazla yerel dijital istifleme odası.

Samsung’un resmi ABD web sitesinde ve şu anda Best Buy gibi perakendecilerde 200 $’lık bir indirim (takas, ön operatör aktivasyonu veya ekli diğer dizeler olmadan) sunuluyor, bu nedenle Amazon’un yeni öldürücü promosyonu gerçekten özel… ve tamamen rastgele.

En büyüklerden biri olarak kalacak mı? Bu tatil alışveriş sezonunun Black Friday Galaxy fırsatları? Böyle şeylerden önceden emin olmak asla akıllıca olmaz, ama evet, kesinlikle böyle olacağına inanıyoruz.

Açık olmak gerekirse, Amazon size şu anda 256 GB’lık bir Z Flip 4’ü 128 GB’lık bir modelden daha düşük bir fiyata satın almak için kesinlikle benzeri görülmemiş bir fırsat sunuyor ve herhangi bir engelden atlamanıza gerek yok… acele ederseniz.

Bir şey bize bu anlaşmanın uzun sürmeyeceğini söylüyor, ancak sonunda diğer renk seçeneklerine, diğer depolama varyantına ve hatta belki diğer perakendecilere yayılma şansı da var. Ancak 300$’lık indirimi kaçırma riskini almaya hazır mısınız?telefon-1