Tanınmış içeriden Ice Universe, amiral gemisi akıllı telefon akıllı telefon Vivo X90 Pro + ile çekilmiş yeni fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflar gece, zor aydınlatma koşullarında çekildi.

Portreler her zaman Vivo’nun gücü olmuştur, ancak bu sefer daha da etkileyiciler.


buz evren

Vivo X90 Pro+’nın Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından desteklenen ilk amiral gemisi olması bekleniyor. Dizide Dimensity 9200 tabanlı bir sürüm de olacak. Vivo X90 Pro+, 2K ekrana ve Sony IMX989 görüntü sensörüne sahip olacak. iPhone 13 Pro Max ile karşılaştırıldığında Sony IMX989, %172 daha fazla sensör alanına, %76 daha fazla ışık hassasiyetine, %32,5 daha fazla deklanşör hızına ve %11 daha fazla başlatma hızına sahip olacak. Ayrıca akıllı telefon, yüksek kaliteli bir eksenel stabilizasyon sistemi, Zeiss optiği ve bir periskop modülü alacak.

Vivo, Vivo X90 serisi akıllı telefonların iki tedarikçi tarafından sağlanacak üst düzey ekranları alacağını resmen onayladı: Güney Koreli şirket Samsung ve Çinli BOE. Samsung, en yeni E6 AMOLED ekranlarını, BOE ise en gelişmiş Q9 ekranlarını tedarik edecek. Her iki panel de ilk kez 2160Hz PWM’yi destekleyecek. Üreticiye göre bu, günün herhangi bir saatinde gözlerinizi daha iyi korumanıza olanak tanır.

Vivo X90 Pro+ tanıtımı 22 Kasım’da gerçekleşecek.genel-22