Warner Bros. Legion of Super-Heroes'un kapak resmi.

resim: Warner Bros./DC Çizgi Romanları

Warner Bros. son on yılı artı DC Comics filmlerini bir tür tutarlılığa dönüştürmeye çalışarak geçirdi. canlı aksiyon, animasyon filmi çıktısı genellikle tutarlı kaldı. 2010’lu yıllar, şuna dayanan veya ondan ilham alan bir düzineden fazla film gördü: yeni 52 çizgi roman dizisi ve daha sonra 2020’lerden başlayarak yeni bir dizi filmde yeniden başlatıldı Süpermen: Yarının Adamı ve Batman: Uzun Cadılar Bayramı. Sonraki yıllar Süper Kahramanlar Birliği DC’nin B-katmanlı süper kahraman takımlarından birine ışık tutmak için Superman ve Supergirl’ü kullanarak şimdi beş filmlik seriye devam ediyor.

Film, Supergirl’ün (Meg Donnelly) Dünya’da ortaya çıktığını ve ilk kez kahraman olmanın getirdiği hız tümseklerine rağmen kuzeninin yanında savaşmaya hazır olduğunu görüyor. Süpermen (Darren Criss), işleri kavramasına yardımcı olmak için onu, Lejyon Akademisi’nin ona süper kahraman iplerini öğretmekten mutlu olduğu 31. Yüzyıla götürür. Brainiac 5’e (Harry Shum Jr.) sınıf arkadaşı olarak sahip olmak, İyi Kara Zor-El için, ama suçla savaşırken binaları yerle bir etmeyeceği anlamına geliyorsa, sonunda başa çıkmayı öğrendiği bir şey.

SÜPER KAHRAMANLAR LEJYONU | Fragman | Warner Ev Eğlencesi

Akademi’de geçirdiği süre boyunca Kara ve Mon-El (Yuri Lowenthal), Timber Wolf (Robbie Daymond) ve Phantom Girl (Gideon Adland) gibi stajyer arkadaşları, okulun Dark adlı bir suç grubu tarafından işgal edildiğini öğrenir. Daire. Orijinal ağır vurucu Lejyon üyeleri eylemde kaybolduğunda, Çemberi durdurmak ve okulu kurtarmak Kara’ya ve diğer öğrencilere düşer.

Kara’nın Lejyon ile takım çalışması yapması yeni bir bölge değil; hatta görünen fütüristik ekibi bir kenara bırakarak Süper kız, hem Süpermen (aracılığıyla Süper Kahramanlar Birliği 2005 çizgi filmi) ve oğlu Jon (Brian Michael Bendis ve Ryan Sook’un 2019 çizgi roman serisinde) harcanan zaman 31. yüzyılda. Son zamanlarda, Genç Adalet: Hayaletler ayrıca çalışması sırasında ekibin bazı üyelerini de dahil etti. Lejyon’un geleceğinde başka neler olduğunu görmek ilginç olacak ve James Gunn ile Peter Safran’ın bu kahramanlardan daha fazlasını görmemizi sağlamak için hangi adımları atacakları.

Legion of Super-Heroes Fragmanı Geçmişin ve Geleceğin Kahramanlarını Bir Araya Getiriyor başlıklı makale için resim

resim: Warner Bros./DC Çizgi Romanları

Süper Kahramanlar Birliği 7 Şubat 2023’te yayınlanacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7