ABD’de güncellenen Kia Seltos tanıtıldı. 2024 crossover, büyütülmüş bir ızgara, yeni farlar ve farlar, yeniden tasarlanmış dikey sis farları ve diğer tamponlar aldı.İçeride, eski sürümlerde, köşegeni 10,2 inç olan iki ekran kuruludur – biri dijital gösterge panosunun parçası, diğeri medya sisteminin parçası olarak. Temel versiyonda, gösterge panelindeki 3,5 inçlik ekran yerini 4,2 inçlik bir ekrana bıraktı. Klima sistemi kontrol ünitesi de değiştirildi, öne ve arkaya iki USB bağlantı noktası takıldı ve daha zengin versiyonlarda ön koltukların havalandırması ve elektrikli bagaj kapağı ortaya çıktı.

2024 Kia ​​​​Seltos ABD'de tanıtıldı, ekipman daha iyi hale geldi, güç neredeyse 200 bg'ye çıktı.

1.6 litrelik turboşarjlı Gamma ailesi olan eski motor, 20 hp artırıldı. – 198 hp’ye kadar Yalnızca sekiz ileri “otomatik” ve dört tekerlekten çekiş ile birleştirilir. Taban, bir CVT ile eşleştirilmiş 149 hp kapasiteli iki litrelik doğal emişli bir motor olarak kaldı (sürücü ön veya dolu olabilir).

2024 Kia ​​​​Seltos ABD'de tanıtıldı, ekipman daha iyi hale geldi, güç neredeyse 200 bg'ye çıktı.

Güncellenen Seltos, 2024 model yılı bir araç olarak 2023’ün ilk yarısında ABD’de satışa çıkacak. Fiyatlandırma henüz açıklanmadı, ancak mevcut Seltos’un fiyatları ABD’de 22.840 dolardan başlıyor.genel-22