Millie Gibson, Doctor Who'nun Yeni Arkadaşı başlıklı makale için resim

Fotoğraf: BBC

Sürpriz! Hala tüm haberleri bekliyor olsaydınız Doktor Kim60. yıl dönümüzamanı büken bir biçimde BBC, şimdiden şu haberlerle bizimle dalga geçiyor: ondan öteye ne gelir– TARDIS ekibine katılan yeni bir yüz gibi.

BBC tarafından bu geceki yıllık “Children in Need” teleton etkinliği sırasında duyurulan Millie Gibson, yeni arkadaşı oynayacak. Ncuti Gatwa’nın 15. Doktoru. İsimlerinin Ruby Sunday olması dışında karakter hakkında hiçbir detay açıklanmadı.

“Hala tamamen inançsızlık içindeyken, hono’nun ötesindeyimGibson yaptığı açıklamada, “Red, Doktor’un refakatçisi olarak rol alacak” dedi. BBC tarafından yayınlanan.Bu bir rol armağanı ve gerçekleşen bir rüya ve benden önce yol arkadaşlarının seyahat ettiği çizmeleri doldurmak için her şeyi yapacağım. Ve bunu yapmak için muhteşem Ncuti Gatwa’nın yanında olmaktan daha iyi bir yol var mı, başlamak için sabırsızlanıyorum.”

Millie Gibson, Doctor Who'nun Yeni Arkadaşı başlıklı makale için resim

Fotoğraf: BBC

Doktor Kim oynadığı üçlü yıldönümü özel programı için Kasım 2023’te geri dönecek. 14. Doktor olarak David TennantCatherine Tate olarak geri dönen arkadaş Donna Nobleve Kalp DurduranYasmin Finney Gül olarak Ncuti Gatwa’nın bu özel programların zirvesinde 15. Doktor olarak çıkış yapması ve ardından o yıl “şenlik döneminde” ve sonunda 2024’te bir süre yayınlanması beklenen dizinin 14. sezonunda görünmesi bekleniyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7