Herhangi bir MMORPG oynamanın ana nedeni, dünyanın dört bir yanından diğer insanlarla karşı karşıya gelmektir – sonuçta bu yüzden “devasa çok oyunculu”durlar. Ve Traha Globalbaşkalarıyla savaşma fırsatlarınız, başka yerlerde bulabileceğinizden çok daha fazladır.

Evet, başka bir kişiye karşı gücünüzü kanıtlamak için 1’e 1 arena maçlarına katılabilirsiniz, hatta sayıların neden güç olduğunu göstermek için 8’e 8 savaşlarda takım kurabilirsiniz, ancak Traha Global’in kozu 200’e 200 Fetih Savaşları. Bunlar nihai güç ve beceri testleri olacak ve size destansı bir fantezi savaşının ortasında olmanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten deneyimleme şansı verecek.

Yine de bu sadece PvP ile ilgili değil – ayrıca diğer oyuncularla grup kurabilir ve bazı tatlı ganimetler için saha patronları ve zindan baskınlarına katılabilirsiniz. Traha Global’de başkalarıyla nasıl oynayacağınıza daha yakından bakalım.

arenaya girin

Gücünüzü ve becerinizi düzgün bir şekilde test edemiyorsanız, destansı ganimet toplamanın ve nitelik ağaçlarına puan koymanın ne faydası var? PvP’nin devreye girdiği yer burasıdır ve Traha Global’in denemeniz için birkaç farklı tadı vardır.

İlk önce arena. Buna haritanın herhangi bir yerinden erişilebilir, bu nedenle dövüşe kaydolmak için herhangi bir yere gitmeniz gerekeceği konusunda endişelenmeyin. Başka bir oyuncuyla eşleştirileceksiniz ve hemen hemen ringe atılacaksınız, bu yüzden hazırlanmadan önce en iyi teçhizatınızı kuşandığınızdan ve en sevdiğiniz becerilerinizi kilitlediğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Heyecan verici bir ölüm maçında diğer iki yabancıyla takım olarak çalışma yeteneğinizi test etmek için bir 3’e 3 arena da var.

Bunlar hızlı, yoğun, ölümüne dövüşler, yeniden canlanma yok – yere düştüğünüzde işiniz biter. Burası, mevcut becerilerinizi test etmek ve sunucunuzdaki diğer kişilerin hangi yapıları kullandığını ve bunlara nasıl karşı koyacağınızı görmek için harika bir yerdir. Durum etkileri burada anahtar olacaktır – rakibinizi ilk vuruşlarını yapmadan önce sersemletebilirseniz, zaten bir kazanan olabilirsiniz.

Bu dereceli düellolardaki başarı, sezon boyunca performansınıza bağlı olarak verilen sıralamalarla sezon sonunda büyük ödüller de sağlayacaktır. Bu nedenle, bazı büyük düşüşler istiyorsanız, arenaya dalın ve rekabeti alt etmeye devam edin.

Bu, savaş demek

Daha ekip tabanlı bir şey mi arıyorsunuz? 8’e 8 savaşlar da mevcuttur, sizi diğer yedi oyuncuyla bir araya getirerek karşı taraftan bir düşman takımını ve onun komutanını alaşağı edin. Burada, her iki takım da rakiplerinden önce 80 kişiyi öldürmek için yarışırken, istediğiniz kadar yeniden doğabilirsiniz.

Bir süredir solo-ağır bir yapı oynuyorsanız, etrafınızdakilere yardımcı olan (veya engelleyen) bazı becerileri denemek için bu iyi bir fırsat olabilir. Ya da takım arkadaşlarınız sizi güçlendirirken siz devreye girip bazı tek başınıza öldürmeler yakalayabilirsiniz – seçim sizin.

Ve son olarak, 200’e 200 savaşlarımız var. Bu muazzam Fetihler yalnızca belirli zamanlarda gerçekleşir, bu nedenle bir sonraki için günlüğünüze not alın ve iksirleri ve bulabileceğiniz en iyi teçhizatı stokladığınızdan emin olun. Bu savaşlar muazzam, kaotik ve çok eğlenceli olacak ve kazanan tüm hizip için bazı etkileyici artışlar sağlayabilir, bu yüzden kazanmak istiyorsanız onları ciddiye almak isteyeceksiniz.

Birlikte çalışma

Diğer Traha Global oyuncularıyla her etkileşimin düşmanca olması gerekmez. Dünyayı dolaşırken, tek başına alt edilemeyecek bir saha patronuna rastlayabilirsiniz, bu yüzden savaşta yardımcı olmaları için yakındaki bazı müttefikleri işe almak isteyeceksiniz. Sabrınız ve bu düşmanları yenme beceriniz için büyük ödüller bekleyin.

Ayrıca, her gün sunulan çeşitli zindanlarla zindanlara arkadaşlarınızla birlikte girebilirsiniz. Bunları gerçekten tek başınıza halletmek istemezsiniz – benzer güç seviyesinde bir veya iki müttefike sahip olmak, en güçlü düşmanları bile alt etmenize yardımcı olur. Ve düzenli olarak devreye giren yeni baskınlarla, her zaman karşılaşılacak heyecan verici yeni bir meydan okuma olacaktır.

Başkalarıyla çalışırken, oyununuzun zirvesinde olduğunuzdan ve başkalarını aşağı çekmediğinizden emin olmanız gerekir. Traha Global ile mücadele, bir hedefi tıklatıp sağlığının düşmesini izlemekten daha fazlasıdır – beceriler, düzgün bir şekilde hareket etmek için zamanlama ve hassasiyet gerektirir ve bunların nasıl birbirine zincirlendiğini öğrenmek özellikle önemlidir.

Becerileriniz, tam saldırıyı serbest bırakmak için beceriyi basılı tutmak gibi farklı aktivasyonlara sahip olacak ve silahlarınızın tümü, kendi benzersiz yollarıyla doldurulan farklı Enerji çubuklarına sahip olacak. Takımın bir parçası olduğunuzdan emin olmak için bu becerilerden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenmeniz ve becerilerinizi her karşılaşmaya uyacak şekilde özelleştirmeniz gerekecek.

Aktif dövüş, devasa PvP savaşları ve vahşi PvE karşılaşmalarıyla Traha Global’de sevilecek çok şey var. PC için Steam’e veya mobil cihazınızın uygulama mağazasına göz atın ve hemen başlayın!oyun-2