Taylour Paige, Raúl Castillo ve Asia Kate Dillon, 2023 Independent Spirit Ödülleri için film ve TV adaylarını açıklayacak. Hollywood Muhabiri münhasıran ortaya koyabilir.

Paige ve Castillo film adaylarını 22 Kasım Salı günü, Dillon ise TV adaylarını 13 Aralık Salı günü açıklayacak. Her iki aday grubu da Film Independent’ın YouTube kanalında 07:00 PT’de duyurulacak.

Bu yılın başlarında, Paige filmdeki performansıyla en iyi kadın başrol için Spirit ödülünü kazandı. Zola. Bu yıl ayrıca Lena Dunham’ın filminde de rol aldı. Keskin Çubuk ve Mack ve Rita Diane Keaton’ın karşısında. Paige yakın zamanda sarıldı Beverly Hills Polisi Eddie Murphy ve Joseph Gordon Levitt’in karşısında.

Castillo, Elegance Bratton’ın filmi de dahil olmak üzere, bu yılın ödüllü filmlerinde rol aldı. TeftişCooper Raiff’in Cha Cha Gerçek Pürüzsüz ve Jeremiah Zagar’ın Acele. Castillo’nun Zagar’daki rolü Biz Hayvanlar 2018’de ona Spirit Ödülü adaylığı kazandırdı. HBO’daki rolüyle de tanınıyor. bakıyor.

Dillon’ın, ödüllerin ikili olmayan cinsiyet tanımlayıcı olarak cinsiyetten bağımsız oyunculuk kategorilerini ilk kez öne çıkaracağı 2023 ödülleri için Spirit Awards aday duyurusunun bir parçası olması çok uygun. milyarlarca aktör var cinsiyet ayrımı gözetmeyen ödülleri savundu ve 2017 ve 2018’de Eleştirmenlerin Seçimi’ni destekleyen aktör adaylarını onayladı. milyarlarcakredileri şunları içerir: John Wick 3, Turuncu Yeni Siyah, Hiçbirinin Efendisi ve Daha genç.

38. yıllık Film Independent Spirit Ödülleri, 4 Mart Cumartesi günü Santa Monica İskelesi’nin yanındaki plajda sahiplerini bulacak.

2022 Ruh Ödülleri’nin en çok kazananı Kayıp Kız.

Cinsiyet ayrımı gözetmeyen kategorilere geçişin yanı sıra, bu yıl Bağımsız Ruh Ödülleri, en iyi çığır açan performans (film) ve yeni bir senaryolu dizide (TV) en iyi destekleyici performans kategorilerini ekledi; çığır açan performans dışındaki tüm performans kategorileri 10 adaya. Film Independent ayrıca uygun filmler için bütçe sınırını 30 milyon dolara çıkardı ve John Cassavetes Ödülü için üst sınır da 1 milyon dolara yükseldi.sinema-2