Kara Cuma fırsatları tüm hızıyla devam ediyor ve en sevdiğimiz kablosuz gürültü önleyici kulaklık çiftlerimizden birinde bu harika %35 indirim fırsatının geri döndüğünü görmekten memnuniyet duyuyoruz.

Şu anda, Sony WH-1000XM4, Amazon’da 228 ABD Doları karşılığında satışta (yeni sekmede açılır). Bu, bu popüler kablosuz gürültü önleyici kulaklıkları şimdiye kadarki en düşük fiyatlarına getiriyor. Popüler ses ürünlerinin çok hızlı tükenen bir alışkanlığı olduğunu unutmayın, bu nedenle stoklar tükenmeden bu muazzam fırsattan yararlandığınızdan emin olun.

İster iş, okul veya günlük kullanım için isteyin, bu kulaklıklar şık ancak hafif tasarımları ve olağanüstü ses kalitesi sayesinde birinci sınıftır. Aslında, Sony’nin yeni nesil WH-1000XM5’i bu yılın başlarında piyasaya çıkmadan önce, WH-1000XM4 en iyi kablosuz kulaklık listemizin başında yer alıyordu.

Sony WH-1000XM4 incelememizde, kulaklıkları “Sony’nin şimdiye kadarki en iyi gürültü önleyici kulaklığı” olarak tanımladık ve onları “serinin en iyisi olarak öne çıkan ve hatta en iyilerini geride bırakan ince ayarlı bir geliştirme” olarak adlandırdık. bazı önemli alanlarda -sınıf Bose 700.” Mükemmel sesi, dikkat çekici gürültü engellemeyi, sezgisel akıllı kontrolleri ve yaklaşık 30 saatlik muhteşem pil ömrünü (Aktif Gürültü Engelleme etkinken) çok sevdik.

Bu birinci sınıf kulaklıklar yalnızca yüksek ve dinamik ses sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kulaklıklar çıkarıldığında çalmayı otomatik olarak duraklatan algılama sensörleri içerir.

Ayrıca, ses deneyiminizi ön ayarlarla veya diğer ayarlamalarla kişiselleştirmenize olanak tanıyan Sony Headphones Connect uygulaması için destek sunarlar. İncelememizdeki tek olumsuzluk, arama kalitesinin ses performansı açısından bazı çalışmaları kullanabilmesiydi.

Genel olarak, bu, gördüğümüz tüm zamanların en iyi fırsatı, bu nedenle bir çift satın alma konusunda ciddiyseniz, stokların bu fiyattan uzun süre dayanmasını beklemediğimiz için acele ettiğinizden emin olun.

Daha fazla tasarruf arıyorsanız, Black Friday fırsatlarımızı canlı blogumuza göz atın. (yeni sekmede açılır)TV’ler, dizüstü bilgisayarlar, ev aletleri ve daha pek çok üründeki satışları topluyor.genel-26