Her ihtimale karşı, hem yeni hem de eski sürümler için çok sayıda istikrarlı Android 13 güncellemesinden sonra Samsung’un rakipsiz yazılım desteğini sevmek için bir nedene daha ihtiyacınız olursa diye. orta özellikli Galaxy cihazları ve üst düzey özellikler, size bir değil iki değil üç neden sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu doğru, söz konusu akıllı telefonlar için akıllı telefon satışları ve işletim sistemi promosyonlarının küresel şampiyonu, dünyanın çeşitli yerlerinde Google’ın en son Android sürümünü temel alan üç resmi One UI 5 hediye paketi daha sunuyor.

Samsung, benzer kullanıcı arabirimi ayarlamaları, performans geliştirmeleri ve güvenlik yamalarını bir sürü cihaza sunduktan sonra, Android 13 yükseltmeleriyle ilgili olarak bu üç telefondan aynı cümlede bahsetmek kesinlikle biraz garip olsa da En yeni katlanabilir cihazlardan daha alçakgönüllü cihazlar, şirketin işletim sistemini biraz daha optimize etme ihtiyacı hissettiği oldukça açık. Galaxy Z Flip 4 ve Z Katlama 4.

Şimdi tüm güzellikler (yeni Kasım 2022 güvenlik yamaları dahil) Asya’da kitlelere yayılıyor gibi görünüyor ve muhtemelen çok yakında daha fazla bölge takip edecek.

Aynı şey Rusya dışındaki Galaxy A52 kullanıcıları için de geçerli ve ikinci, evet, ikinci (Android 12’den sonra) büyük işletim sistemi promosyonu OTA’larını (Kasım güvenlik yamaları da eklenmiş olarak) haftalar, günler ve hatta birkaç gün içinde alacaklar. saat.

Bu son güncellemeler, merak ediyorsanız, Samsung’u getirin bir hepsini başarmaya üç adım daha yakın Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3, Tab S7 ve Tab S7+ gibi yalnızca birkaç cihaz adını daha içeren Kasım ayı hedefleri.telefon-1