garip şeylerden eddie.

Şşşt Eddie. Sakin bir yer.
resim: Netflix

Eddie Munson ölmüş olabilir üzerinde yabancı şeyler, ama onu oynayan oyuncu daha yeni başlıyor. taze kapalı onun yeni keşfedilen şöhret için oynuyor rock yıldızı inekJoseph Quinn yakında çıkacak korku yan ürününde rol aldı Sessiz Bir Yer: Birinci Gün, yanında Oscar ödüllü ve Siyah Panter yıldız Lupita Nyong’o.

Yöneten Domuz Michael Sarnoski, Sessiz Bir Yer: Birinci Gün şu anda piyasaya sürülmesi planlanıyor 8 Mart 2024. Referans olmasına rağmenBaşlığa dayalı olarak bir “yan ürün” olarak ele alındığında, olaylardan önce gerçekleştiğini varsaymaktan oldukça eminiz. iki Sessiz Yer Emily Blunt ve John Krasinski’nin rol aldığı filmlerikincisi yönetilen ikisi birden. O çift prequel’de görünmesi pek olası değil ama Krasinski sessizce—amaçlanan kelime oyunuonlarla üçüncü film üzerinde çalışmak yöneteceği 2025 yılında çıkacak karakterler.

Son tarihHaberi veren , her ikisinde de herhangi bir olay örgüsüne sahip değil, ancak Sessiz Bir Yer: Bölüm II sese aşırı duyarlı uzaylıların Dünya’ya geldiği ilk günü dramatize etti. Böyle bir şey varsa, hayatlarını yaşayan birçok insanın, bu evrende hayatta kalmanın anahtarının sessizliğin olduğunu anlamadan önce vahşice öldürülmesini bekleyin.

Ve buradaki anahtar kelime “evren”dir. Quinn’in kimi oynayacağına dair bir bilgi yokken, Paramount inşa etmeye başlıyor Sessiz Bir Yer tam bir franchise’a dönüştü. Yani, bir karakter bir filmden sağ çıkarsa, belki ileride diğer filmlerde ortaya çıkabileceğini hayal edersiniz. Hangisi vahşi bir ifadedir 2018’e dönüp baktığınızda Jim’in yönettiği bir korku filmini kimse hayal bile edemezken, Ofis unutulmaktan başka bir şey olmazdı. Sadece güçlü bir fikrin, iyi bir senaryonun ve harika oyuncuların neler yapabileceğini gösteriyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7