Capcom, yeni canavar çeşitleri ekleyen, takipçilerinizi daha fazla göreve getirme yeteneği ve daha fazlasını sunan bir sonraki Monster Hunter Rise: Sunbreak ücretsiz oyun güncellemesinin tarihini ve bazı ayrıntılarını açıkladı.

Üçüncü ücretsiz oyun güncellemesi, en son Monster Hunter Dijital Etkinliğinde açıklandığı gibi, 24 Kasım’da geliyor. Her ikisi de kendi dövüşlerinin daha zorlu bir versiyonunu sunan Risen Kushala Daora ve Risen Teostra gibi birkaç yeni canavar çeşidi yolda. Master rank 120 ve üzerinde onlarla karşılaşabileceksiniz.

Canavarın her iki versiyonundan da saldırılar içeren Shagaru Magala’ya dönüşmeyi başaramayan standart Gore Magala’nın bir versiyonu olan Chaotic Gore Magala ile de tanışmayı bekleyebilirsiniz. Bunu ustalık seviyesi 10 ve üzeri olanlardan alabileceksiniz. Üç canavar da yumruk atıyor ama aynı zamanda bazı güçlü silahlara, zırhlara ve onların malzemelerinden yapabileceğiniz becerilere sahipler.

Anomali araştırma içeriği de genişletildi, çünkü artık güncelleme düştüğünde A7 yıldız anomalisi görevlerini üstlenebileceksiniz. Bu görevler Flaming Espinas, Scorned Magnamalo ve Seething Bazelgeuse gibi canavarları içeriyor. Anomali araştırmaları seviye sınırı 200’e yükseltiliyor ve sahip olduğunuz tüm görevlerde seviyeyi düşürebileceksiniz.

Takipçi sistemi genişletildi, çünkü hemen hemen tüm master rank görevlerinde, anomali araştırmalarında ve anomali araştırmalarında takipçilerinizi yanınızda getirebileceksiniz.

Bu güncellemeyle birlikte gelen jestler, çıkartmalar, arka plan müziği, Chichae ve Bahari oyuncu sesleri ve Hinoa katmanlı zırh seti gibi bazı yeni ücretli DLC’ler geliyor. Sevimli bir görünümden hoşlananlarınız için, oyundaki çeşitli canavarlara dayanan tüm silah türlerinin temelde doldurulmuş oyuncak versiyonları olan doldurulmuş canavar serileri de dahil olmak üzere katmanlı silahlar genişletiliyor.

Ekipman, pozlar ve çıkartmalar gibi ödüller içeren yeni etkinlik görevlerinin yanı sıra Kagami adlı ücretsiz bir ses DLC’si de ekleniyor.

Capcom, Dijital Etkinliğin sonunda, 2023 Kışında gelmesi beklenen dördüncü ücretsiz oyun güncellemesi ve ilkbaharda gelecek beşinci ücretsiz oyun güncellemesi dahil olmak üzere gelecekteki güncellemeler için yol haritasına değindi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1