Mikro strateji kurucusu ve Bitcoin destekçisi Michael Saylor, düşmüş FTX kurucusu ve eski milyarder Sam Bankman-Fried’e (SBF) ağır geldi. Saylor bir röportajda “Bence bu (kripto) çöküşü düzenleyici eylemi hızlandırıyor” dedi. “Yani, bir bakıma SBF, kripto çağının Jordan Belfort’u gibi. The Wolf of Wall Street yerine, The King of Crypto adlı bir film yapacaklar.” Belfort, 1999 yılında borsa manipülasyonundan suçlu bulundu ve sonunda 22 ay hapis yattı.

Yahoo Finance ile konuşan Saylor talep edildi Sam Bankman-Fried’in “çalınan parayı kullandığını” ve işini sürdürmek için yolsuzluğa bulaşmış düzenleyicilerle işbirliği yaptığını. Saylor, piyasadaki çalkantı ve volatilitenin Bitcoin ve bir “avuç” diğer kripto para için uygun olacağını çünkü bunun binlerce anlamsız kripto para birimini yok edeceğini söyledi.

Saylor ayrıca kripto projelerinin çoğunun hiçbir şey tarafından desteklenmeyen kayıtsız menkul kıymetler olduğu noktasını da öne çıkardı. Bunun da ötesinde, çoğu açık denizde işletilen, düzenlenmemiş borsalarda alınıp satılıyorlar. Ayrıca, hisse ispatı belirteçlerinin hiçbir şey tarafından desteklenmediğine ve benzer bir riske sahip olduğuna inanıyor. Ethereum’un bu yıl PoS mekanizmasına geçtiğini vurgulamakta fayda var.

MicroStrategy’nin CEO’su, bu kazanın kripto topluluğu için aydınlatıcı ve eğitici bir an olduğuna inanıyor.

“Bu, kripto ekosistemi ve kripto ile Bitcoin arasındaki fark (hakkında) için çok pahalı bir ders. Bu, Bitcoin için gerçekten yararlı olacak çünkü bu bir eğitim anı ve insanlar bir kripto varlık satın almanın faydalarını fark ediyorlar. dünyanın en güçlü bilgi işlem ağı tarafından destekleniyor” diyor Saylor.

Bitcoin hakkında konuşan Michael Saylor, varlığın artık güçlü ellere geçtiğinden ve varlığa büyük kurumsal ve yatırımcı ilgisi olduğundan bahsetti.

Saylor, kripto endüstrisinin hevesli bir destekçisidir ve Bitcoin’e verdiği desteği çokça dile getirmektedir. Ayrıca FTX çöküşünü ele almak için Twitter’ı ele aldı ve kripto endüstrisinin, kayıtlı dijital borsalarda ticaret yapan kayıtlı dijital varlıklar söz konusu olduğunda başarılı olacağını söyledi.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Kia Hindistan, Bekleyen Rezervasyonları Tamamlamak İçin Ülkeye Daha Fazla EV6 Ünitesi Getirecek

Günün öne çıkan videosu

Instagram’ın Vanish Modu Nedir ve Nasıl Kullanılır: Bilmeniz Gereken Her Şey

genel-8