Google ilan edildi esas olarak Fitbit akıllı saatlerinde bulunan özelliklerden birinin Pixel Watch: Uyku Profili’ne yöneldiğini. Elbette bu, Fitbit tarafından sunulan premium aboneliğin bir parçası olduğu için, Kullanmak için Fitbit Premium üyesi.

Fitbit Premium’un Uyku Profili ile, Google Pixel Watch kullanıcılarına uyku bilgilerini yorumlamaları, rutinlerin ve eylemlerin uykuyu nasıl etkilediği de dahil olmak üzere zaman içinde uyku tarzları hakkında daha fazla bilgi edinmeleri ve bir geceyi daha iyi geçirmenin yeni yollarını bulmaları için ek yollar verilecek. dinlenme.

Yani, Premium üyeyseniz ve bir Google Pixel Watch, artık yeni Uyku Profili özelliğine Fitbit uygulaması aracılığıyla erişebilmelisiniz. Uyku Profili’ne aşina değilseniz, bu, genellikle uyku süresi, yatma zamanı tutarlılığı ve bölünen uyku gibi uykunun 10 farklı yönünü hesaba katan aylık bir analiz sağlayabilir.

Yeterince ilginç bir şekilde, analiz, uyku düzeniniz ve alışkanlıklarınız söz konusu olduğunda size daha büyük bir resim sağlamayı amaçlamaktadır. Fitbit, bu uyku düzenlerini hayvanlara göre sınıflandırdı, bu nedenle aldığınız bilgiler, o ay ne tür uyuyan olduğunuzu temsil eden uyuyan hayvanınızı belirleyecektir.

Her hayvanın karşılık gelen bir uyuyan tipi vardır. Örneğin, aynı zamanda en yaygın uyuyan türü olan bir zürafa, çok fazla uyumayan ancak uyuduğunda sağlam bir şekilde uyuyan kişidir. Bu içgörülere ek olarak Sleeper Profile, size nerede olduğunuza dair bir fikir vermek ve belki de iyileştirmeye çalışmak için benzer yaş ve cinsiyetteki biriyle karşılaştırıldığında uyku düzeninizin nasıl olduğuna dair bir analiz sunar.

Bununla birlikte, Google Pixel Watch’ın alacağı ilk uyku düzeni analizi 22 Kasım’da gelecek, ancak yalnızca akıllı saatlerini Ekim ayında en az 14 gece uyurken takanlar için. Aksi takdirde, Kasım ayı sonuçlarınızı 1 Aralık’ta alacaksınız.telefon-1