Google Fi, Unlimited Plus abonelerine ücretsiz YouTube Premium verecek

Google Fiteknoloji devinin sahibi olduğu bir telekomünikasyon hizmetinin ücretsiz verdiği bildiriliyor YouTube Premium bir yıl boyunca Sınırsız Plus planı abonelerine.

Hem yeni hem güncel Google Fi premium plan abonelerinin ödeme yapması gerekmeyecek Youtubegöre, yıllık 119,99 ABD doları abonelik ücreti patrick seyboldGoogle’ın Stadia, AR ve Starline Projesi.

“Kablosuz tüketiciler, hareket halindeyken medya, oyunlar ve diğer yüksek bant genişliğine sahip uygulamalara yönelik artan iştahlarını artırmak için sınırsız planları giderek daha fazla tercih ediyor.

Ayrıca Oku

Googleamp39'un reklam satışlarındaki düşüş, ana şirketin gelirini önemli ölçüde azaltır
YouTube TV, zamanı takip etmenize yardımcı olmak için saat ekler

“Şimdi, tüm aile için bağlantı, bulut depolama ve eğlence sağlayan basit, tek bir Fi aboneliği sunuyoruz” diye ekledi.

Google Fi’nin Sınırsız Plus’ı, bir kişi için ayda 65 dolardan ve dört ila altı kişiye kadar olan aileler için ayda 40 dolardan başlayan en pahalı plandır.

Rapora göre geçen yıl şirket, Fi abonelerinin o zamanlar yepyeni olan Pixel Pass aboneliğini satın aldıklarında aylık planlarından 5 dolar indirim alabileceklerini duyurdu.

Bu yılın Nisan ayında şirket, Fi sınırsız telefon planlarının fiyatını dört veya daha fazla hat için hat başına aylık 20 $’a düşürdü, önceki fiyat olan aylık 30 $’a kıyasla.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9