çalıştırmak istiyorum en iyi Warzone 2 SP-X 80 donanımı? Keskin nişancılık, herhangi bir iyi Warzone oyuncusunun ekmeği ve yağıdır ve AR’ler ve SMG’ler düşmanları orta ve uzun menzilde ışınlama konusunda daha az yetenekli olduğundan, battle royale devam oyununda daha da önemlidir.

SP-X 80 teçhizatımız, Warzone 2 keskin nişancı tüfeğini hareketlilik ve uzun menzilli etkinlik olmak üzere iki temel alanda güçlendirir. Sonuç, Warzone 2 haritasında daha hızlı nişan alan, daha hızlı geri dönen ve uzaktaki hedeflere daha fazla hasar veren bir silah oldu.

Hareketlilik ve kullanım için biraz daha menzilli hasar ve mermi hızından fedakarlık etmek isterseniz, birkaç alternatif ataşman da ekledik.

İşte en iyi Warzone 2 SP-X 80 donanımı:

  • Ağızlık: Bruen Ajan 90
  • mühimmat: .300 Yüksek Hız
  • Cıvata: FSS ST87 Cıvata
  • Stoklamak: PVZ-890 Tac Dipçik
  • Arka Kavrama: Schlager Maç Tutuşu

FSS ST87 Bolt, herhangi bir keskin nişancı düellosunu kazanmanın hayati bir bileşeni olan mermiler arasında daha hızlı geçiş yapabileceğiniz anlamına gelir. PVZ-890 Tac Dipçik ve Schlager Match Grip, nişan alma görüş hızı, depardan ateşe hız, depar hızı ve çömelme hareket hızı gibi hareketlilik istatistiklerini güçlendirir. Bu arada, .300 Yüksek Hızlı mermiler, çok fazla mermi seyahat süresi kısaltarak, çok hareket eden düşmanları vurmayı gerçekten kolaylaştırır ve Bruen Agent 90 namlu buna katkıda bulunurken SP-X 80’in hasar aralığını da geliştirir .

Biraz menzilli güç kaybetmekten memnunsanız, namluyu FTAC Dreadnought ile değiştirmenizi ve cıvatayı 22,5 ″ Elevate 11 namlu lehine kaybetmenizi öneririz. Çok daha hareketli ve menzilde yalnızca biraz daha az hasar veriyor.

Tabii ki, bunu en iyi Warzone 2 SMG’lerinden biri gibi harika bir CQC silahıyla eşleştirmelisiniz. Warzone 2 Minibak teçhizatımızı veya Warzone 2 PDSW 58 teçhizatımızı öneriyoruz. Pek çok Warzone 2 ekipmanından birinden bir avantaj paketi almayı başardıysanız, tercih ettiğiniz oyun tarzına bağlı olarak Battle Hardened, Overkill, Fast Hands veya Ghost içerenleri seçmenizi öneririz.

En iyi Warzone 2 SP-X 80 ekipmanını oluşturmaya yönelik rehberimiz burada sona eriyor. Hâlâ en iyi Warzone 2 silahlarının peşindeyseniz, Warzone 2 Strongholds ve Black Sites’tan birini ele geçirmek için bir birlik oluşturmanızı öneririz – ödülünüze ulaşmak için gereken AQ asker öldürmelerinin farkında olun.oyun-2