ne olduğunu merak ediyorum en iyi Warzone 2 Kastov 74u yüklemesi? Warzone 2’de düşmanları parçalama yeteneğine sahip olduğu için bu hafif saldırı tüfeğiyle yanlış gidemezsiniz. Kastov 74u, diğer Call of Duty oyunlarında bir SMG olmasına rağmen, son zamanlarda değişti – artık çok özellikli bir saldırı tüfeği. düşük geri tepme ve etkileyici menzil. İşte en iyi Kastov 74u teçhizatını nasıl oluşturacağınız ve nişan alma hızını ve mermi hızını nasıl geliştireceğiniz.

İşte Warzone 2’deki en iyi Kastov 74u donanımı:

  • Ağızlık: yankısız-80
  • Varil: kısa taktik 330mm
  • Lazer: FSS OLE-V Lazer
  • Optik: Cronen Mini Kırmızı Nokta
  • mühimmat: 5.56 Yüksek Hız

Haritanın boyutu nedeniyle Al Mazrah’ta son derece önemli olan mermi hızı ve hasar aralığı yükseltmeleri için Echoless-80 namlusunu seçtik. Namlu ayrıca, savaş alanında birini alt etmeye çalışırken atışlarınızın sessiz kalmasını sağlamak için geri tepme yumuşaklığı ve ses bastırma sağlar. Bunu, Kastov 74u’nun geri tepme kontrolünü, kalça geri tepme kontrolünü ve mermi hızını sürekli ateş sırasında iyi kontrol etmesi için büyük ölçüde iyileştiren Shorttac 330 mm namlu ile birleştirin.

FSS OLE-V Lazer, ADS hızını, nişan alma kararlılığını ve nişangahtan aşağı bakarken görünür bir lazerden ödün vererek ateş etme hızını artırır, ancak bu yapıyla çok da önemli olmamalı, çünkü çok yönlü bir çevikliğe doğru ilerliyoruz. saldırı tüfeği yapımı. Son olarak, Cronen Mini Red Dot isteğe bağlı bir optiktir ancak net bir görüş sağlar ve artırılmış mermi hızı için 5.56 Yüksek Hızlı mühimmatın yanı sıra bunu şiddetle tavsiye ederiz.

Bu ataşmanlar, bunu, düşük geri tepme ve yüksek isabet oranı ile çok yönlü iyi bir silah arayanlar için en güvenilir Warzone 2 Kastov 74u teçhizatından biri yapar. Ayrıca hızlı bir nişancı tüfeği için en iyi Warzone 2 SP-R 208 teçhizatını ve yakın-orta menzilli bir SMG için en iyi Warzone 2 FSS Hurricane teçhizatını öneriyoruz.oyun-2