OnePlus, genel olarak bazılarını sattığı için çok dikkat çekme eğilimindeyken en iyi bütçe telefonları ve büyük olasılıkla the piyasadaki en iyi ucuz Android üst düzey cihazları (özellikle kendi Black Friday 2022 fiyatları), şirket, Apple’ın endüstri lideri AirPod’larına ultra uygun fiyatlı alternatifleri için de inkar edilemez bir şekilde küçük bir övgüyü hak ediyor.

Bunlardan biri aslında bizim listemizde değil. normalde 150 $’a kadar mal olan, ancak bu önerilen fiyat noktası şu anda 70 $ (veya yüzde 47) gibi büyük bir oranda azaltılmıştır.
Bu, şüphesiz bunu en iyilerden biri yapar Kara Cuma kablosuz kulaklık fırsatları, özellikle de OnePlus Buds Pro’nun etkileyici pil ömrü, ekstra ücret ödemeden dahil olan kullanışlı kablosuz şarj kutusu, hızlı şarj desteği ve bu kötü çocukların rakipsiz bir fiyata sunabileceği mükemmel ses.

Acele ederseniz, Amazon aynı öldürücü indirimle üç şık renk seçeneğinden (mat siyah, gümüş ve parlak beyaz) seçim yapmanıza bile izin verecek, ki bu açıkça herhangi bir AirPods nesli veya modeli hakkında söyleyebileceğimiz bir şey değil.telefon-1