FNAF karakteri Circus Baby, Scott Cawthon korku oyunundan hayata geçirildi, ardından saldırıp yaratıcısından kan aldı ve Five Nights at Freddy’s’in gerçek ve hayal ettiğimizden çok daha korkutucu olduğunu kanıtladı.

Diğer robotların yanı sıra FNAF’a dayalı bir dizi animatronik inşa eden VT, Five Nights at Freddy’s’deki uğursuz otomatı kopyalamaya çalışırken, dış iskeletini ve dış yüz plakalarını gösteren Circus Baby’nin yapımına ait bir dizi resim yayınladı. : Kardeş Yer. Robotun hareketini kontrol eden bazı servoları test ettikten sonra, Circus Baby gücü kaybetti ve servoları VT’nin başparmağını ezecekleri bir konuma getirerek sıfırladı.

VT ayrıca FNAF karakterleri Chica ve Freddy Fazbear’ın kendisine dayanan animatronik geliştirdi. Haber haftası Circus Baby olayının baş parmaklarının orta kısmından kan aldıktan sonra “derime saplandığını” ve “iyileşmesinin birkaç gün sürdüğünü” söyledi.

Bir FNAF hayranı, VT’nin orijinal gönderisine “Bilincini kazandı,” diye yanıtlıyor. “Ve böylece başlıyor,” diye yazıyor bir başkası. Bir üçüncüsü, başka bir yorumcuyla birlikte, “Gerçekten doğru söylüyorsun,” diyor uyarı “Onu bitirdiğin an, bağırsakların kepçelenecek”.

Yaralanmasına rağmen VT, Circus Baby üzerinde çalışmaya devam ediyor ve YouTube’da düzenli güncellemeler yayınlayarak animatronikin ağzının video oyunu muadilinden gelen diyalogla aynı zamanda hareket ettiğini gösteriyor. Bunda kesinlikle ürkütücü bir şey yok.

Bir yandan, bittiğinde nasıl görüneceğini görmek istiyoruz. Öte yandan, diğer el muhtemelen bizi ısıracağı yerdir. Güvenlik kameraları ve otomatik güvenlik kapıları hazır.

Büyük bir FNAF hayranıysanız, diğer bazı nabız atan hayatta kalma oyunlarını denemek isteyebilirsiniz. Şu anda PC için bazı harika bağımsız oyunlar ve harika robot oyunları da var, eğer hala uğursuz metalik derebeylerimize güvenebileceğinizi düşünüyorsanız.

oyun-2