David Tennant En Son Doctor Who Rejenerasyonuna Bir Satır Ekledi başlıklı makale için resim

Ekran görüntüsü: BBC

Hepsi Doktor Kim‘ın yenilenme sonrası sahneleri, yeni bir Doktor’dan muhtemelen neler beklenebileceğine dair kısa, küçük pencerelerdir; David Tennant ve birden fazla oynama şansı elde etmek, ancak iki doktorlarbunu en son yaptığınız zamana küçük bir geri arama yapmak isteyeceksiniz.

Tennant’ın 14. Doktor olarak ilk çıkışı “Doktorun Gücü” kısa, ama tabii ki hem Doktor’un hem de seyircilerin bir anda benzedikleri kafa karışıklığına değiniyor. geçmiş benliklerinden biri Yeniden. Yenilendikten sonra yeni eski gözlerinden bakan Doktor, nefes almak için nefes almayı bırakır ve dilini ağızlarının üzerinde gezdirerek 14. Doktor’un ilk sözlerini söyler: “Bu dişleri biliyorum.”

Görünüşe göre Tennant’ın kendisinden başkası tarafından önerilmemiş bir söz. Gelen/geri dönen dizi sorumlusu “Klavye başında geçirdiğim en uzun gün değildi,” Russel T. Davies söylenmiş Doctor Who Dergisi rejenerasyon sahnesinin kendi bölümünü yazmakla ilgili. “Bunlar bariz ilk satırlar. Ama David dişlerle ilgili biraz ekledi. Bu onun çizgisi. Yani ikimiz tarafından yazıldı.”

Dokuzuncu Doktor Yenileniyor | Christopher Eccleston’dan David Tennant’a | Kim Doktor | BBC

Bu, elbette, Christopher Eccleston’ın Dokuzuncu Doktoru’nun Tennant’ın Onuncu Doktoru’na dönüştüğü ve yeni bedenini “Yeni dişler. Bu tuhaf. Peki ben neredeydim? Bu sevimli bir an ve bir Davies, eklenmesini takdir etti. Yazar, “Bu oldukça hoş, değil mi?” diye devam etti. “Bunu sevdim. Gerçekten çok mutlu oldum.”

Tennant ve Davies geri dönüyor Doktor Kim serinin 60. yıl dönümünü kutlamak için Kasım 2023’te üç özel programdan oluşan bir dizide.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7