Mevcut nesil konsol oyun alanına girmenin nispeten uygun fiyatlı yollarından biri, bir Xbox Series S kapmaktır. Büyük kardeşi Xbox Series X’in katıksız donanım gücüne sahip olmasa da, Series S modeli bir sonraki -gen önemli olduğu yerde bulunur. Bununla birlikte, Microsoft bir yepyeni Xbox Series S paketi 29 Kasım çıkış tarihinden önce ön sipariş verilebilir.

Microsoft Store’da ve Best Buy’da bulunan Xbox Series S Yaldızlı Avcı Paketi, konsolu, beyaz kaplamalı mükemmel Xbox kablosuz kumandayı ve oyun içi kozmetik ürünlerini ve popüler ücretsiz oynanan Fortnite, Rocket oyunları için sanal para birimlerini içerir. Lig ve Fall Guys.

Xbox Series S Yaldızlı Avcı Paketi

Fortnite paketinde acımasız Avcı Saber Kıyafeti, farklı bir stil, Saber’s Fang Kazması, Hunt Begins Paketi ve oyunun mağazasında harcayabileceğiniz 1.000 V-Papel bulunur. Rocket League oyuncuları, Fennec Arabası, Huntress Çıkartması, Orange Hexphase Boost ve Titanium Astro CSX Tekerleklerinin yanı sıra Rocket League Pass Premium’a yükseltmek, Taslaklar oluşturmak veya en çok aranan içeriği satın almak için kullanılabilecek 1.000 Rocket League Kredisi alabilirler. Roket Eşya Mağazası.

Son olarak Fall Guys, Fall Guy’ınız için kostümler, renkler, desenler, ifadeler ve kutlamalar için harcayabileceğiniz Falltron Ultra Kostümü, Falltronic Emote, Falltronic İsim Plakası ve 1.000 Show-Bucks’a hayran. Xbox Series S – Gilded Hunter Bundle’ın fiyatı 300$’dır ve tatil sezonu yaklaşırken, büyük perakendecilerde tükendiğini görmek bizi şaşırtmaz.

Xbox Series X gibi, Xbox Series S de oyunları depolamak için ışık hızında bir SSD’ye sahiptir ve Smart Delivery, o sistemdeki bir oyunun her zaman en iyi sürümünü almanızı sağlar. Son derece iyi ayarlanmış bir 1080p oyun makinesi olarak, tak ve çalıştır oyunlar için harikadır ve kompakt boyutu seyahatlerde yanınıza almanızı kolaylaştırır.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1