Özel tasarımcılardan oluşan bir ekip, Bethesda RPG oyunundaki Saints and Sinners yaratma kulübü içeriğini tamamen elden geçirdiğinden, muhtemelen en iyi Skyrim modlarından biri olacak olan şey, ilk içeriği yayınlandı. proje, bir sonraki açık dünya oyununun üstesinden gelmek için yola çıktı.

Aslen 2019’da piyasaya sürülen Saints and Seducers, sizi Oblivion’s Shivering Isles’a geri götüren ve yeni yan görevler ve bir ana görev, silahlar ve zırhlar, bir zindan ve çok daha fazlasını içeren bir Skyrim oluşturma kulübü içeriğidir. Ne yazık ki yaratılışın yeni sesli çizgileri veya dostça NPC’leri yok, bu Skyrim modunun bir şeyleri değiştirdiği yer.

Extended Cut Skyrim mod ekibi, Saints ve Seducers’ı genişletti ve yeni NPC’ler ve “el yapımı yeni bir dünya alanı” ile tamamen sesli bir göreve ‘tamamen değiştirdi’. Bu yenilenen içerik, hikayeyi temel oyundan Mind of Madness arayışını sürdüren bir hikayeye dönüştürüyor. “Oblivion Shivering Isles DLC’sine saygı amacıyla el yapımı” olan ve üç yeni zindan, iki yeni mağaza ve birçok sır içeren Asylum adlı yeni bir alan da var.

Aşağıdaki Saints and Seducers fragmanına göz atın.

Skyrim modu ayrıca diğer yaratım kulübü içeriğini sorunsuz bir şekilde Saints and Seducers’a entegre ediyor ve ekibin dediği gibi “Genişletilmiş Kesim, Saints & Seducers ile her zaman olabileceğine inandığımız DLC macerası.”

Bu Skyrim modu, oluşturma kulübü genişletmesini tamamen yenilediği ve aynı anda temel oyunla aynı seviyeye getirmeyi amaçladığı için bir ila üç saat arasında içerik sunar.

Extended Cut Saints and Seducers Skyrim modunu şurada bulabilirsiniz: Nexus Modları. Skyrim topluluğunun özverisi beni hâlâ şaşırtıyor, çünkü 11 yıl sonra bile, bir oluşturma kulübü içeriğini ana oyunla eşit bir şeye dönüştüren bir Skyrim modunun önizlemesine sahip olan çalışmalarda devasa bir revizyon projesi var. Adanmışlığı görmek şok edici, ama işte burada.

Esasen hayranlar tarafından geliştirilen DLC olarak hareket eden daha büyük Skyrim modları istiyorsanız, sizin için bir ikramımız var mı? bu Skyrim Summerset Adası modu yakın zamanda büyük bir yükseltme yapıldı ve oyununuzu renklendirmenize yardımcı olacak çok sayıda Skyrim konsol komutu ve hilesi var. Alternatif olarak, bunun yerine Skyrim gibi en iyi oyunlarımıza göz atabilirsiniz.oyun-2