David Tennant'ın Macera Başlayan Yeni Doktoru Başlamış başlıklı makale için resim

resim: BBC

İlk hikayeyi görmek için gelecek yıla kadar beklemeniz gerektiğini düşündüyseniz David Tennant’ın şok dönüşü olarak Doktor Kim14. Doktor, sonra tekrar düşünün: ilk macerası zaten burada, sadece beklediğiniz formatta değil.

Sayı 584’ün bugünkü sürümü Doctor Who Dergisi aynı zamanda büyük bir yeni deneyin başlangıcını da görüyor: tarihinde ilk kez, derginin aylık çizgi romanı güncel çizgi romanların bir parçası olacak. Doktor Kim süreklilik. “ doruk noktasından hemen sonra ayarlayınDoktorun Gücü, Jodie Whittaker’ın 13. Doktor’unun, Alan Barnes tarafından kaleme alınan ve Lee Sullivan tarafından çizilen yeni çizgi roman David Tennant’ın tanıdık yüzüne yeniden canlandığını gören, 14. Doktor’un kim olduklarını ve neden taşıdıklarını keşfetmeye çalışırken ilk hikayesini sunacak. eski bir enkarnasyonun yüzü. Hikaye 12 ay boyunca devam edecek ve her bir bölüm derginin her aylık sayısında yayınlanacak. DWM Önümüzdeki Kasım ayında yayınlanan 60. Yıl Özel Programına kadar, muhtemelen çizgi romanın kaldığı yerden devam edecek.

David Tennant'ın Macera Başlayan Yeni Doktoru Başlamış başlıklı makale için resim

resim: BBC

Davies, “İlk günden itibaren şov ve dergi arasındaki bağları artırmak istedim” dedi. Bir basın açıklaması son sayının lansmanına eşlik ediyor. “Senkronize olduğumuzda buna bayılıyorum! Pek çok insan, David’in gerçek Doktor olmadığını, onun bir hile, bir illüzyon, bir geçmişe dönüş olduğunu düşünecek. Ama hayır. O gerçek. Ve DWM bunun altını çizmemize yardımcı olabilir.”

Davies, derginin ömür boyu açık bir okuyucusudur ve daha önce dergiye düzenli olarak köşe yazarlığı yapmıştır. Doktor Kim2005’ten 2010’a kadar showrunner – şimdi geri döneceği bir sütun itibaren DWM #584 sonrası. Yeni çizgi romanın ne zaman gerçekten önemli olacağını zaman gösterecek. Doktor Kim 2023’te TV ekranlarına geri dönüyor, ancak verilen Davies’in uzun arzuları uyumlu olmak Doktor Kim transmedya imparatorluğu—yapabileceği arzular aslında harekete geçmek bu yeni çağda – 14. Doktor’un ilk hikayesini ‘ın sayfalarına getirerek atılan ilk adımları görmek çok şaşırtıcı olmaz. DWM.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.genel-7