O2’de şu anda Honor 70’i uygun bir yüksek hızlı tarife ile satın alabilirsiniz. Cep telefonu tarifesi, 20 GB veri hacmine sahip olduğunuz popüler o2 Free M’dir. Ancak sadece tarife harika değil, akıllı telefon gerçekten bir şey. Tarife kontrolümüzde, her şeyin gerçekten buna değip değmediğini öğreneceksiniz!

Gerçekten iyi bir akıllı telefon arıyorsanız, Honor 70 size hitap edebilir. o2’de cep telefonunu sadece 13 Euro’ya alabilirsiniz. Ayrıca, Teléfonica’nın 5G ağında ve yüksek hızda gezinebileceğiniz uygun cep telefonu tarifesini de alacaksınız.

Honor 70, aslında bir olmayan amiral gemisidir. Görsel olarak, akıllı telefon esas olarak iki dairesel kamera modülü ile ayırt edilir ve 6.67 inç AMOLED ekran kullanır. Honor 70’in ana odak noktası açıkça görüntü kalitesidir. Üçlü kamera modülü, 50 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 2 megapiksel telefoto kamera ile desteklenen 54 megapiksel ana kameraya sahiptir. Ayrıca ön tarafta 32 megapiksel selfie kamerası bulunuyor. Antoine, Honor 70’e yaptığı uygulamada, Antoine’ın neden akıllı telefonda (neredeyse) bir amiral gemisi gördüğünü anlatıyor.

O2’den gelen Honor teklifi buna değer mi?

Anlaşmaya akıllı telefonun yanı sıra o2 Free M de dahildir. Bu tarife ile ayda 20 GB veri hacmine sahip olursunuz ve Teléfonica 5G ağında 300 Mbit/s’ye kadar gezinebilirsiniz. Bununla birlikte, teklifin minimum 36 aylık bir süreyi ifade ettiğini unutmayın. Bunun için ayda 34,99 Euro ve 39.99 Euro bağlantı ücreti ödüyorsunuz. Ayrıca 4,99 Euro kargo ücreti ödemeniz gerekiyor. Aşağıdaki tabloda, tüm veriler tekrar açıkça listelenmiştir.

Onur Paketine Genel Bakış

karakteristik Onur Paketi
veri hacmi 20 GB
Bant genişliği Maksimum 300 Mbit/sn
5G Evet
asgari süre 36 ay
aylık ücret 34.99 euro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 13.00 Euro
bağlantı ücreti 39.99 euro
Nakliye 4,99 euro
toplam tutar 1.317.92 Euro
teklif etmek

Kuşkusuz, anlaşma oldukça pahalı görünüyor. Ancak, tarifenin zaten aylık 29,99 avroya mal olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Buna göre, gerçekten iyi olan Honor 70’i yüksek hızlı tarife ile güvence altına almak için ayda 5 avro daha ödersiniz. Böylece, akıllı telefon için geçerli toplam fiyatı olan yaklaşık 500 Euro’nun oldukça altında olan 237,98 Euro’luk efektif bir toplam fiyat elde edersiniz.

Burada, çok yüksek bant genişliği ve gerçekten tam veri hacmi ile Almanya’daki en büyük 5G ağlarından birine erişebilirsiniz. Ayrıca, “WoW: Filmler ve Diziler” teklifini güvence altına alma ve ilk yıl için sadece 9,99 Euro ödeme fırsatınız var. Teklif, özellikle Honor hayranları için gerçekten ilginç olmalı, ancak yeni bir şey denemek isteyen herkes, anlaşmaya daha yakından bakmalıdır.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? En az 36 ay vade sizin için çok mu uzun? Yorumlarda bize bildirin!genel-27