eğer istersen en iyi Warzone 2 FTAC Recon teçhizatı, ilk önce mag boyutunu artırmanız gerekecek, çünkü bu güçlü silah ölümcül bir yumruk atabilir, ancak her zaman tamamen güvenilir değildir. Silahın istatistikleri öldürme süresini iyileştiren ekler ekledik – geri tepme, hasar aralığı ve mermi hızına odaklanarak – işte en iyi FTAC Recon yapısını nasıl oluşturacağınız.

İşte en iyi Warzone 2 FTAC Recon yüklemesi:

  • dergi: 15 Yuvarlak Mag
  • Lazer: FSS OLE-V Lazer
  • Ağızlık: Parçalanmış CP90
  • Varil: Boğa Binicisi 16.5”
  • Optik: VLK 4.0 Optik

FTAC Recon’un mükemmel bir hasar çıktısı var, ancak yalnızca on mag klip boyutu var, bu yüzden önce bunu 15 Round Mag kullanarak genişletmek istiyoruz. Bu yapının ana odak noktası TTK’yı geliştirmektir, bu nedenle Bull Rider 16.5 ″ namlu bu yükleme için mükemmeldir, mermi hızını, hasar aralığını, geri tepme kontrolünü ve kalça ateşi doğruluğunu artırır.

Sonra dikey ve yatay geri tepmeyi iyileştirmek için Shred CP90 namluya gittik. Geri tepme kararlılığını tamamlamak için nişan alma hızını, depar atarak atış hızını ve nişan alma kararlılığını iyileştiren FSS OLE-V lazeri tercih ettik. Bir SMG veya AR ile karşı karşıyaysanız FTAC Recon’un tepki vermesi biraz yavaş olabilir, bu nedenle ADS hızı bu silahı sıfıra getirmek için hayati önem taşır.

Sonunda, net bir görüş ve orta-uzun menzilli yapı için VLK 4.0 Optic’e gittik, ancak hangi optiği kullanmakta rahat hissediyorsanız onu bulun. Geri tepme kontrolünü daha da iyileştirmek için optiği Demo Precision Elite Factory stokuyla değiştirebilirsiniz, ancak bununla uğraşmaktan çekinmeyin.

En iyi Warzone 2 FTAC Recon yüklemesi için elimizdeki her şey bu. Warzone 2’deki en iyi donanım düşüşlerinden daha fazlası için, en iyi Warzone 2 Kastov 74u donanımı, en iyi Warzone 2 STB 556 donanımı ve bu yıl Warzone 2 haritasından neler beklenebileceği ile ilgili kılavuzlarımız burada.oyun-2