Mahindra, şarj çözümleri için üç EV kızılötesi oynatıcı ile bağlantı kuruyor

mahindra & Mahindra üç kişiyle bağlandığını söyledi elektrikli araç altyapı ortakları — Jio-bp, Statikve Charge+Zone — yaklaşmakta olan elektrikli binek araç yelpazesi için şarj çözümleri sunmak. Bu ortaklıklar ile Mahindra EV Mumbai merkezli otomobil üreticisi yaptığı açıklamada, kullanıcıların güçlü bir hızlı şarj altyapısına ve keşif, kullanılabilirlik, navigasyon ve işlemlere yayılan e-mobilite çözümlerine sorunsuz erişim elde edeceklerini söyledi.

Mahindra, yakın zamanda ilk tamamen elektrikli SUV’u XUV400’ü tanıttı.

Bu yılın başlarında şirket, önümüzdeki birkaç yıl içinde Hindistan’da tanıtmayı planladığı Birleşik Krallık’taki bir etkinlikte bir dizi yeni elektrikli aracı da tanıttı.

Ayrıca Okuyun

Teslaamp39s California EV pazar payı, rakipler arttıkça düşüyor
iPhone üreticisi Foxconn Suudi Arabistan elektrikli araç pazarına giriyor

Mahindra & “Hindistan’da akülü elektrikli araçların toplu olarak benimsenmesini hızlandırmak için sürdürülebilir, karlı ve verimli EV çözümleri getirmeyi dört gözle bekliyoruz ve Hindistan’da yakında çıkacak elektrikli araç yelpazemiz için tüm ortaklarımızla el ele vermekten mutluluk duyuyoruz.” Mahindra başkanı – Otomotiv Bölümü Veejay Nakra bir açıklamada söyledi.

Şirket, bu ortaklıklara müşterilere hızlı bir şekilde sağlam EV altyapı çözümleri sunma fırsatı olarak yaklaşıyor ve aynı zamanda Hindistan’ın net sıfır hedeflerine ulaşma yolunda bir adım ilerlemeye yardımcı olacağını da sözlerine ekledi.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9