biri olmasına rağmen civardaki en iyi telefonlar Pixel 6, diğer Android cihazların çoğundan daha fazla hatalara karşı hassastır, ancak iyi olan şey, Google’ın onları ortadan kaldırmaya kendini adamış olmasıdır. Pixel 7 bu konuda daha iyi gibi görünse de seri de gördüğü zaten birçok bug
Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Pixel 6, 6a ve 7 için hata düzeltmeleri, tüm aksaklıklar giderilmemiş olsa da, Kasım güncellemesinin öne çıkan özellikleridir.

Desteklenen tüm telefonlar, yani Pixel 4a, Pixel 4a (5G), Pixel 5, Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro güncelleme için uygundur.

Kasım 2022 güncellemesi, Pixel 6, 6 Pro’da artan güç tüketimine yol açan bir sorunu giderecek ve 6a, belirli uygulamalar yüklenmiş olarak.
Pixel 7 ve 7 Pro sahipleri, yeşil ekran titremesi sorunu ve belirli düzenleme özelliklerini kullanırken Fotoğraflar uygulamasının çökmesine neden olan bir sorun için düzeltmeler alacak. Güncelleme ayrıca termal performansı iyileştirmek için ekran güç tüketimi için optimizasyonlar getiriyor.
Değişiklik günlüğü hakkında hiçbir şey söylemese de kaydırma sorunu birçok Pixel 7 sahibi bildirdi, bazıları Reddit kullanıcıları güncellemeden sonra kaydırmanın daha iyi hissettirdiğini söylediler.
Bu aşamalı bir dağıtımdır ve güncelleme yakında cihazınıza ulaşacaktır. Ayarlar’a giderek, ardından Sistem’e giderek, ardından Sistem Güncelleme’ye giderek ve Güncellemeyi kontrol et’e dokunarak bunu kontrol edebilirsiniz.
Genel olarak, bu önemsiz bir güncelleme gibi geliyor ve daha fazla hata düzeltmesi istiyorsanız, indirmelisiniz. Android 13 QPR1 Beta 3.1, bugün yayınlandı, ancak bunun kararlı bir güncelleme olmadığı konusunda uyarılırsınız, bu nedenle sorun yaşayabilirsiniz. Google’ın genel kullanıma uygun olduğunu söylediği gibi herhangi bir sorun olmamalı.
Aralık, Pixel kullanıcıları için daha heyecanlı bir ay olacak çünkü bir sonraki Bir dizi yeni ürün ve geliştirmeyle Özellik Bırakma.telefon-1