Warner Bros., Robin ve Batgirl dünyasını daha yumuşak bir şeye dönüştürmeyi umarak, performans ve kararlılık değişiklikleriyle yeni bir yama yayınladığı için, PC’de Gotham Knights’ın Batman, Red Hood ve Nightwing sandbox oyununda düzeltilmesi gerekiyor.

Gotham Knights kadrosunun tamamı şimdiye kadar birkaç hata ve sorundan etkilenmişti, ancak en son PC yaması en sinir bozucu olanlardan bazılarını ele almayı hedefliyor. Başlangıç ​​olarak, bir çıkıntıdan veya kirişten aşağı atladığınızda, Robin, Red Hood, Nightwing ve Batgirl artık yere iner inmez ileri atladıkları ve mükemmel, sinsi yaklaşımınızı bozdukları o sinir bozucu şeyi yapmayacaklar. Kullanıcı arayüzü ve birkaç giriş yeniden düzenlendi ve düzeltildi ve kooperatif modunda karşılaşmış olabileceğiniz kötü şöhretli yüzen arabalar hatası ezildi.

Gotham Knights’ın daha geniş bir PC yelpazesinde daha iyi çalışmasına yardımcı olması gereken düşük ve orta ayar ön ayarları için artık daha iyi optimizasyon var ve artık Nvidia Freestyle aracılığıyla filtreler ve diğer görsel ayarları ekleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Ancak en önemlisi, Gotham Knights’ın çökmesiyle ilgili birkaç sorun çözüldü.

Şimdiye kadar Steam’de bir arkadaşınıza katılmaya çalışmak Gotham Knights’ın çökmesine neden olabilir – artık durum böyle değil. Sahip olduğunuz teçhizatı sökmek de oyunun çökmesine neden olabilir, ancak yine, bu görünüşe göre çözülmüş. Co-op bağlantı kararlılığı iyileştirildi ve Warner Bros. bir dizi “ek kilitlenme düzeltmesi” kaydetti, umarım Batman açık dünya oyununun genel olarak her zamankinden daha iyi oynayacağının sinyalini verir.

Gotham Knights’ı ilk kez kontrol etmeniz veya tekrar oynamak için geri dönmeniz için bu yeterli bir nedense, en iyi Gotham Knights modlarından bazılarına sahip olduğunuzdan emin olun. Ayrıca, bu koleksiyonları avlamak ve başarıları elde etmek için tüm Gotham Knights sokak sanatını ve tüm Gotham Knights simge yapılarını nasıl bulacağınızı bilmek isteyebilirsiniz.oyun-2