Diablo 4 çıkış tarihi görünüşe göre Nisan 2023 olarak belirlendi ve ürkütücü RPG oyunu için ön siparişlerin Aralık ayında Oyun Ödülleri 2022’de yeni bir fragmanla birlikte görünmesi bekleniyor.

The XboxEra Podcast’in 6 Kasım bölümünde tartışıldığı gibi, Sanctuary’nin çekişme destanının bir sonraki bölümü için ön siparişler Aralık 2022’de çıkacak ve “çok seksi bir özel baskı” da satışa sunulacak. Bilin bakalım bunu kim satın alacak.

Bunu, Şubat’ta erken erişim beta ve açık beta izleyecek ve ardından Nisan’ın potansiyel bir lansman tarihi olarak planlanması bekleniyor.

XboxEra’nın kurucu ortağı ve baş editörü Jon ‘_Sikamikaniko_’ Clarke, Blizzard’ın oyunun canlı hizmet olması için bastırdığını, yani birden fazla farklı sezona sahip olacağını belirtiyor. Bu muhtemelen Diablo 3 tarzında, ancak Diablo Immortal’ın gitmesi gereken bir şey varsa, sezonluk ekipman ve kozmetiklere daha fazla odaklanılabilir.

Ayrıca Diablo 4’ün seriyi bu kadar ikonik yapan tüm kan, cesaret ve vahşetle karakterize edilen “son derece olgun bir oyun” olacağı konusunda da uyarıyorlar.

İlgili segment, onu bulmanıza yardımcı olacak bazı kullanışlı zaman damgalarıyla birlikte aşağıdaki videoda 1:33:38’de bulunabilir.

Diablo 4 uzun süredir piyasada. uzun ve yıllarca kamuoyunda çok az tartışmayla ya da hiç tartışma olmadan gitti. 2022 sona ererken ve dünyayı karanlık sararken, sonuncusu oyunsonu betası olmak üzere birkaç farklı beta gerçekleşti (Blizzard’ın başkanı Mike Ybarra tarafından yanlışlıkla sızdırıldı).

Arkadaşlar ve aile betasının görünüşe göre Ağustos ayında ortaya çıktığı göz önüne alındığında, tam dahili test döngüsünün tamamlanması üç ay sürdü. Bu nedenle, tüm geri bildirimlerin derlendiği Aralık ayında bir ön sipariş vermek çok mantıklı.

Özel baskıyı ve tüm özelliklerini Aralık ayında alacağımı biliyorum – özellikle de işin içinde bir Lilith heykeli varsa. Ben dediğimde bana güven ihtiyaç BT. O zamana kadar, sizi meşgul edecek Diablo gibi en iyi oyunların bir özetine sahibiz ve hatta Diablo’nun yaratıcısı David Brevik ile ayrılışından bu yana dizinin yönü hakkında ne hissettiği hakkında sohbet etmeyi başardık.oyun-2