Motion Twin’in aksiyon roguelite oyununa gelen ücretsiz Dead Cells güncellemesi, sevilen altı indie hit ile geçişler ekliyor. Dead Cells bağımsız geçiş güncellemesi, PC’deki en iyi altı bağımsız oyundan karakterler ve silahlar içerir. Dead Cells’de ilk kez Terraria, Risk of Rain, Hotline Miami, Shovel Knight, Slay the Spire ve Katana Zero’nun temsilcileri yer alıyor ve bunların her biri kendi oyunlarından bir silah veya başka bir numara getiriyor.

Açıklamalar, Motion Twin tarafından Twitter hesaplarında yayınlandı ve her gün yeni bir crossover oyunu ortaya çıktı. İlk çaprazlama uzmanı Shovel Knight, yanında platform oyununun King Scepter’ını da getiriyor. İkinci Katana Zero kahramanı Konu Sıfır’dır. Ancak, Dead Cells’de zaten bir katana var, bu yüzden onun yerine düşmanlara bir şeyler fırlatma yeteneğini tanıtıyor.

bu üçüncü Ek olarak, Slay the Spire’daki dört oynanabilir karakterden biri olan Ironclad var. Uygun bir şekilde, Motion Twin’in her kartın farklı bir oyun stilini tamamladığını belirterek, StS’deki her deste arketipinden alınan bir tane olmak üzere dört farklı kart arasında dolaşan bir beceri ekler. Yardım Hattı Miami’nin Ceketi giriş numarasıdır dörtticari marka tavuk maskesi, üniversite ceketi ve beyzbol sopasıyla içeri giriyor. Kapı tekmeleme uzmanı, arcade shooter oyununun neon ile ıslanmış titreşimlerini gerçekten yakalamak için bazı benzersiz hasar sayıları da alıyor.

Belki de listedeki en büyük isim, crossover beş The Guide from Terraria’yı, efsanevi Starfury kılıcını da getirerek Ölü Hücrelere girerken görür. Starfury ile indirdiğiniz her vuruş, göklerden bir yıldız parçasının düşmesine neden olarak yakındaki başka bir düşmanı kritik bir vuruşla çiviler. Grubun yuvarlanması giriştir altı, Risk of Rain’s Commando, oyunun ölümcül Laser Glaive’ini yanlarında getiriyor. Düşmanlar arasında salınırken, glaive her ardışık vuruşta daha fazla hasar verir.

Nihai açıklamaya göre, Dead Cells indie crossover güncellemesi 7 Kasım’da yayınlanacakve oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Bu aynı zamanda yakın zamanda alay edilen Dead Cells ve Terraria crossover’ın ilk bölümünü işaret ediyor. Buna karşılık, Terraria baş geliştiricisi Andrew ‘Redigit’ Spinks, “Kılavuz tek bir oyun için fazla harika” yorumunu yaptı. Bunun Dead Cells öğelerinin bir Terraria güncellemesine gizlice girebileceği anlamına gelip gelmediği sorulduğunda, Spinks şakalar, “Bu bizim yapacağımız bir şeye benziyor mu?” Oyuncular, bunun tam olarak nerede ve nasıl tezahür ettiğini yakından takip edecekler.

Dead Cells yol haritası, Motion Twin’in 2023’e kadar olan planlarını özetliyor ve oyunun “şimdiye kadarki en heyecan verici yılını” vaat ediyor. Bu arada, hayranlar Terraria 1.4.4’ün en zor tohumunda bir sırrı ortaya çıkardılar. Slay the Spire’ın mekanik tasarımlarından hoşlanıyorsanız, yeni roguelike güverte yapımcısı Nadir, bunları Darkest Dungeon’ın kozmik korku temalarıyla birleştirmeyi vaat ediyor.oyun-2