Vivo X90 serisinin yapım aşamasında olduğuna ve muhtemelen bu yılın Aralık ayının sonunda piyasaya sürüleceğine inanılıyor. Dizilişin standart Vivo X90, Vivo X90 Pro ve Vivo X90 Pro+ içerdiği söyleniyor. Vivo X90 serisinin takma adları ve model numaraları kısa süre önce ortaya çıkmıştı. Bu modellerden biri olan Vivo V2227A, şimdi Çin Zorunlu Sertifika (3C) sitesinde görüldü. Bu telefonun Vivo X90 Pro+’nın Çin versiyonu olduğuna inanılıyor.

İddia edilen Vivo X90 Pro+ 3C listesi benekli Anvin (Twitter: @ZionsAnvin). Ayrıca bu Vivo akıllı telefonun 80W (20V/4A) hızlı şarj desteği ile gelebileceğini öne sürüyor. Listelenen Vivo V2227A modeli ve daha fazla Vivo X90 serisi varyantı yakın tarihli bir raporda ortaya çıktı.

Vivo X90 Pro+’nın 6.78 inç Samsung E6 AMOLED ekrana sahip olabileceği bildiriliyor. Kavisli kenarlara sahip olduğu ve 2K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunduğu söyleniyor. Ahize, göz koruma özelliklerini desteklemek için 1440Hz yüksek frekanslı karartma çipi ile donatılabilir. Kaputun altında, bir Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC’yi paketleyebilir.

Bu Vivo akıllı telefonun 50 megapiksel ana kamera, 480 megapiksel ultra geniş açılı atıcı, 50 megapiksel portre sensörü ve 64 megapiksel periskop lens dahil olmak üzere dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Bu kamera konfigürasyonunun 3.5x optik zoom ve 10x hibrit zoom sunacağı söyleniyor. Vivo X90 Pro+’nın ayrıca bir Vivo V2 görüntü sinyal işlemcisine (ISP) sahip olması bekleniyor.

Akıllı telefon, 80W kablolu hızlı şarj ve 50W kablosuz şarj desteği ile 4.700mAh pil barındırabilir. Vivo X90 Pro+, yüksek hızlı LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 depolama ile gelecek. Tam depolama belleği ve depolama yapılandırması hala gizlidir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Elon Musk, İşten Çıkarılan Çalışanlara 3 Aylık Kıdem Tazminatı Verildiğini Söyledi

Günün öne çıkan videosu

Samsung’un Katlanabilir Telefonlarını Yeniden İncelemek

genel-8