Ev sahibi, saldırgan annelerinin emriyle bir okulun tüylü bir öğrenciyi yerleştirme baskısına yenik düştüğünü iddia etti.

Ev sahibi, bir okulun baskıya boyun eğdiğini iddia etti. Karşılamak saldırgan annelerinin emriyle tüylü bir öğrenci.

Joe Rogan bir sürü bok konuşuyor ve onun yeniest anlatı dahil okullar tüylü olarak tanımlanan öğrencilere çöp kutuları sağlamak. Bunun doğru olmaması dışında—belli ki—ve Rogan yalanını açıkladı podcast’inin son bir bölümünde.

bir bölümünde Joe Rogan Deneyimiünvanına sahip sunucu Joe Rogan, bir okulun kendini tüylü olarak tanımlayan bir öğrencinin huzur içinde idrarını yapıp dışkısını çıkarabilmesi için tuvalete bir çöp kutusu koymayı kabul ettiğini iddia eden önceki yorumlarını takip etti. Geçen ay, Rogan paylaştıÖykü’ Tulsi Gabbard ile bir bölümde, şunu söyleyerek eşi öğretmen olan bir arkadaşı, Rogan’a okulun tuvalete çöp kutusunu yerleştirme kararını verdiğini bildirdi.

Bununla birlikte, yaklaşık iki hafta sonra, Rogan hikayesine geri döndü ve okul tarafından “tartışmalara” neden olan “aptal bir anneyi” suçlamadan önce okul tarafından herhangi bir karar verilmediğini belirterek, oradan geçmekle ilgili bir anekdota dönmeden önce. seyahat ederken tüylü bir kongre. Rogan yaptığı yorumlara açıklık getirdi. 1888. Bölüm Konuk Michael Shermer ile – yanlış bilginin internettekiler tarafından nasıl siyasallaştırıldığını tartıştıktan sonra konuşmayı başlatan kişi. siyasi yelpazenin sağ ucu. Rogan, 54 dakikalık işaretten kısa bir süre sonra şunları söylüyor:

Bununla beslendim ve muhtemelen biraz açıklığa kavuşturmalıyım. Bir arkadaşım var ve arkadaşımın karısı bir öğretmen ve ona orada olduğunu söyledi. [sic] Okulda bir annenin tuvaletlerden birine çöp kutusu koymak istediği tartışmaları. Bunu bana söyledi ve ben burada bunun hakkında konuştum ve sonra insanlar ‘Bu doğru değil, bu bir internet söylentisi’ dediler. Bu yüzden onunla tekrar temasa geçtim ve ‘Bana tam olarak ne dediğini söyle’ dedim. Onunla iletişime geç ve öğren.’ Artık o okulda çalışmıyor, başka bir okulda çalışıyor. Diğer okulla iletişime geçti, cevap alamadı.

Ama Bay Rogan, anlattığınız hikaye bu değil. Gabbard yayınlanan bölümde 11 Ekim. Rogan, okulun sadece kızın tuvaletine bir çöp kutusu koymayı kabul etmekle kalmayıp, bunu zaten yapmış olduklarını iddia etti. 26:40’ta Gabbard’a şöyle diyor:

Arkadaşım, karısı bir okul öğretmeni. Kendini hayvan olarak tanımlayan tüylü bir kız olduğu için kızın odasına bir çöp kutusu yerleştirmek zorunda kalan bir okulda çalışıyor ve annesi tezgahlardan birine bir çöp kutusu koymayı kabul edene kadar okulu rahatsız etti. . Yani bu kız çöp odasına ya da kızın odasına gidiyor ve idrar yapıyor ya da her neyse. İçine kaka yapıp yapmadığını bilmiyorum, bu iğrenç… Bu lanet çöp kutusunu bir kızın odasına, yani muzlara koyması için okulu kandırdın.

Çöp kutusu komplosu tekrarlandı LGBTQ öğrencilerine saldırı üzerinde Cumhuriyetçi kampanya izi Colorado temsilcisi Lauren Boebert’in de aynı şeyi iddia ettiği Ekim ayının başından beri. Boebert, “Kendilerini kedi olarak tanımlayan insanlar için okullara çöp kutuları koyuyorlar” dedi. Colorado Times Kaydedici. “Durango bunu yapıyor. Bu ne kadar aşırı.” Durango Okul Bölgesinden bir temsilci Kaydediciye Boebert’in yorumlarının yanlış olduğunu söyledi.genel-7