Henry Cavill Batman v. Superman: Dawn of Justice filminde Superman rolünde.

resim: Warner Bros./DC Çizgi Romanları

Henry Cavill olduğunu Süpermen’e dönüş teknik olarak beş yıldan sonra, haberin resmi olarak yayınlanmasından bu yana yaklaşık iki hafta geçmesine rağmen hala oldukça taze hissediyor. Sonunda haberi verdiğinden beri, geri dönmek istediğini açıkça belirtti. daha neşeli Man of Steel ve 2013’te pelerini ilk kez giydikten sonra karaktere bir şans daha verebildiği için minnettarlığı.

Ama konuşurken Son tarih çıkış için “Sigortamı Yakan Film” dizisinde Cavill, Superman’i bir daha oynamama ihtimaline kendini zihinsel olarak nasıl hazırlaması gerektiğine de değindi. “Bir aktör olarak, kontrolünüz dışında şeyler olduğunu öğrenmelisiniz… performansınız nasıl olursa olsun, hangi faktör sizin kontrolünüzde olursa olsun, ilk etapta” diye açıkladı. “[Being Superman] kalbimde çok nazikçe tutmam gereken bir şeydi.”

Gişe rekorları kıran süper kahraman filmlerinin çalkantılı üretimi ve Warner Bros. daha geniş olarak, iyi belgelenmiştir. Cavill, ikonik bir süper kahramanı oynamaktan ham bir anlaşma alan ilk aktör olmayacak, ancak bu modern çağda en tuhaf yaşam döngüsüne sahip olanlardan biri. 2019’larda meçhul bir kamera hücresi nedeniyle Shazam ve geçen yıl WB’nin Ta-Nehisi Coates ve JJ Abrams’ı başrolde bir film geliştirmesi için görevlendirdiği haberi. siyah süpermen (ki bu hala olabilir veya olmayabilir), bir süre için oldukça muhtemel görünüyordu. Zack Snyder’ın Adalet Birliği DCEU, 2023’lerle nihai evren çapında sıfırlamanın ardından geçiş yaparken Cavill’in son gidişi olarak hizmet edebilir. Flaş.

Cavill ilk olarak 2006’larda Superman’i oynamak için seçmelere katıldı. Süpermenin dönüşü, sonunda gidecek bir rol Yarının Efsaneleri Brandon Routh. Onun için DC karakterinin cazibesi, doğuştan gelen iyiliğinden ve çevresindekiler üzerindeki etkisinden kaynaklanıyordu ve Superman’in ortaya çıktığı bir sonraki film ne olursa olsun, ortaya çıkarmayı umduğunu umuyor.

“Hepimizin en iyisi olan çok doğru, dürüst ve umutlu bir şey var ve bunu seviyorum” diye devam etti. “Bence hepimizin gerçekten özlediği şey, derinlerde, derinlerde, iyilik ve diğer herkesin iyi ve birbirine iyi olması. […] En alaycı halimizde bile, bence derinlerde bir yerde istediğimiz bu.”

Superman’i tekrar görene kadar, bir sezon daha Cavill’le baş başa kalmamız gerekecek. cadı ve çok daha fazlası savaş çekici tartışmalar.genel-7