Liz Hurley, doğaüstü gerilim filmi Piper’da kötü, çocukları çalan bir folklor efsanesiyle karşı karşıya geliyor.

VMI Worldwide’ın küresel hakları elinde bulunduran Anthony Waller’dan, intikamcı, huzursuz ruhu bir suçtan kurtulanları arayan ve onları çocuklarını alarak cezalandıran Pied Piper of Hamelin hikayesine daha karanlık ve çağdaş bir dokunuş. Amerikan Film Pazarı’nda. Paris’te Mute Witness ve An American Werewolf ile tanınan Waller, senaryoyu Duncan Kennedy’nin bir hikayesine dayanarak yazdı.

Piper, kızı Amy (Mia Jenkins) ile birlikte şirin bir Alman kasabasına taşınan, ancak geçmişinden Amy’nin hayatını tehlikeye atan karanlık bir sır sakladığı ortaya çıkınca Piper’ın hedefinde kalan Émigré Liz’i (Hurley) takip eder. Kızın kurtuluş için tek umudu, genç ve gizemli bir sokak sihirbazı Luca’ya aşık olduğunda gelir. Onu Piper’ın pençelerinden kurtarabilecek mi?

VMI dünya çapında haklara sahiptir ve filmi AFM’de satacak. Anlaşma, film yapımcıları adına VMI ve Serge S. Seldin için Andre Relis ve Jessica Bennett tarafından müzakere edildi.

Bu hikaye ilk olarak The Hollywood Reporter’ın 4 Kasım’da American Film Market’teki günlük sayısında yayınlandı.sinema-2