100 Thieves’in ortak sahibi, FPS oyununun toksik denetleyici ajanı Viper’da hesaba katılması gereken bir güç olduğunu defalarca kanıtladığından, YouTube’da heyecan uyandıran Valkyrae’nin valorant pençeleri nispeten yaygın hale geliyor. Ancak bu sefer, tüm düşman ekibini alt ederek 4k ve yüzünde bir gülümseme ile uzaklaşıyor.

Valkyrae’nin ‘Viperrae’ lakabının olmasının bir nedeni var ve hayır, birkaç yıl önce bıraktığı o kesinlikle çarpıcı cosplay yüzünden değil. Bunun nedeni, durum ne olursa olsun, Rae’nin bir şekilde vahşi Valorant kavramalarını birdenbire elde etmeyi başarması ve her şeyin nispeten kolay görünmesini sağlamasıdır.

Diğer oyun devleri Nathan ‘Blau’ Blau, Leslie ‘Fuslie’ Fu, Hasan ‘Hasan’ Piker ve Miyoung ‘Kkatamina’ Kim ile 2 Kasım’da yapılan bir yayın sırasında, düşman ekibi Haven’ın C sahasına akın ederken, Rae’yi yalnız bırakarak takım arkadaşları düşer. başak dikin. Artı, o çok önemli Viper’s Pit’e sahip.

Meydan okuyan bir “yoluma çıkma” ile bulanık yeşil bulut yükselir ve bombayı etkisiz hale getirmek için acele eden üç rakibini vurur. Buradan sonra bir köşeye geri döner ve bir Yılan Isırığı fırlatarak ve kalan Omen’i etkisiz hale getirmekten caydırarak bekler. Buluttan geri çekilirken, gördüğü anda ateş eder ve onu takım arkadaşlarının tezahüratlarına götürür.

Aşağıdaki videoda Rae’nin çılgın kavramasını 4:21:56’da yakalayabilirsiniz.

Michael ‘shroud’ Grzesiek gibi bazı yayıncılar, eski profesyonel oyuncu statüleri göz önüne alındığında yüksek seviyeli oyun oynamalarıyla tanınırken, çeşitli yayınlara odaklandıkları için Rae’nin beğenileri genellikle göz ardı edilir.

Beklentileri alt üst ettiklerini ve hastalıklı oyunlar çıkardıklarını görmek için her zaman iyi bir zaman çünkü yayın sadece daha eğlenceli değil, yayıncıların da sıradan insanlar olduğunu hatırlatıyor.

Rae’nin ayak izlerini ve pop kafalarını takip etmek istiyorsanız, en iyi Valorant artı işaretleri ve kodları listemize göz atmayı unutmayın. Yeterince iyiyseniz, en iyinin en iyisiyle karşılaşabileceğiniz yeni Valorant Premier modunun bir özeti de var.oyun-2