Hala en yeni (ve tartışmasız en büyük) katlanabilir cihazlar hakkında (metaforik) çit üzerindeyseniz, Samsung bugün, iPhone ve Galaxy ekosistemleri arasında gerçek bir çitin üzerine bir oyuncu koyarak dikkatinizi (ve nihayetinde işinizi) çekmek için bir başka akıllıca girişimde bulunuyor.
Bu kulağa eksantrik veya düpedüz tuhaf geliyorsa, o zaman dünyanın bir numaralı akıllı telefon satıcısının son zamanlarda esas olarak Apple hayranlarının beyinleri yıkanmış olarak resmedilmesi ve iPhone 14 lansmanı daha gerçekleşmeden acımasızca alay edilmesi.
Samsung’un basit ama kesinlikle vahşi ve etkili Birkaç ay önceki “Tokalarını Bağla” reklamında, “On the Fence” başlıklı 30 saniyelik yeni bir videoda kullanılan stratejiyi kuşkusuz fark edeceksiniz.
Şirketin bir kez daha yapmaya çalıştığı şey, beklemek yerine ürünlerini şimdi satın almanız için sizi utandırmak. Apple, katlanabilir segmente katılacak ve daha yaygın olan iPhone’larına “destansı kameralar” koyacak.
Tabii ki, her zamanki gibi, Samsung, aşağıdakiler gibi birçok olası cihaz alıcısını yabancılaştırma riskiyle karşı karşıyadır. Galaxy Z Flip 4 ve Kör Apple sadakatinden başka nedenlerle tetiği çekmekte tereddüt edebilecek S22 Ultra.

Bununla birlikte, günün sonunda, sonsuz Samsung vs Apple tartışmasını çok ciddiye almamak ve bu inkar edilemez derecede eğlenceli küçük reklamı masum bir eğlence parçası olarak görmemek muhtemelen en iyisidir. Ayrıca, (fiziksel) bir çitin diğer tarafında ne kadar zarif şeyler gizlenmiş olursa olsun, böyle bir yapının üzerinden tırmanmanın ve atlamanın gerçek dünyada tehlikeli olabileceğini akılda tutmakta fayda var. Belki bunun yerine bir kapı veya başka bir şey deneyin.telefon-1