Sandman karakterleri Dream'in şeffaf figürünü gözlemliyor

resim: Netflix

İlk sezonun her ikisi tarafından da bu kadar iyi karşılandığı düşünülürse, bu muhtemelen bir sürpriz değil. eleştirmenler ve izleyiciler, ancak Netflix geri getirecek Neil Gaiman uyarlaması Kum Adam ikinci taksit için.

Son tarih Haberin haberini aldı ve “çeşitli çelişkili raporların çevrimiçi olarak ortaya çıkmasından sonra yayıncının çizgi roman uyarlamasını geri getireceğini” belirtti. Spesifik olarak, bu Çarşamba gününün birgörünüşe göre erken tweet at DC Comics (silindiğinden beri) ticaretin ‘[The Sandman] Endless’ın daha da fazla hikayesini keşfetmek için Neil Gaiman grafik romanının birden fazla cildine dayanan yeni bölümlerle geri dönecek” ve şovun iptal edildiğine dair raporlar Gaiman’ın kendisi yanlış olarak seslendi.

Şimdiye kadar bu haberle ilgili olarak Netflix’ten resmi bir açıklama yapılmadı, ancak io9 sizi haberdar etmeye devam edecek Kum Adam İkinci sezon, daha fazla ayrıntı öğrendiğimizde. 10 bölümlük fantastik dizi (artı bir bonus ep!) Tom Sturridge, Boyd Holbrook, Vivienne Acheampong, Patton Oswalt, David Thewlis, Gwendoline Christie, Jenna Coleman, Kirby Howell-Baptiste ve daha fazlası.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve James Cameron hakkında bilmeniz gereken her şey Avatar: Suyun Yolu.

genel-7