ASRock, sistem biriminin yan panelini tam anlamıyla ek bir ekrana dönüştürmenize olanak tanıyan sıra dışı bir PC aksesuarını tanıttı. Yenilik, 1080P çözünürlüğe, 16:9 en boy oranına, 300 cd / m parlaklığa sahip 13,3 inç IPS ekrandır.2, 800:1 kontrast oranı ve 60Hz yenileme hızı. DisplayPort, bağlantı için, daha doğrusu eDP arayüzü için kullanılır. Bundan dolayı sorunlar ortaya çıkmaktadır.Bu ekran tüm kartlarla uyumlu olmaktan çok uzaktır, ancak yalnızca eDP bağlantısını destekleyenlerle uyumludur. Bu, bu üreticinin neredeyse tüm yeni anakartlarında bulunur. Genel olarak, bunlar Z790 yonga setini temel alan en iyi modellerdir, ancak birkaç bütçe çözümü daha vardır. Ancak, B650’nin altında hiçbir şey yok. Belki gelecekte daha evrensel bir çözüm olacak, ancak şimdilik görülmeye devam ediyor.

ASRock, doğrudan sistem biriminin yanına monte edilebilen bir ekran tanıttı

Ekran üzerine monte edildiğinden ve yerini almadığından cam yan panelli bir kasaya da ihtiyacınız olacak. Tabii ki panel tamamen şeffaf olmalı, karartmamalı.

Şirket, piyasaya yeni ürünlerin ne zaman çıkacağını ve fiyatını belirtmedi ancak ekranın dünya çapında satılma ihtimalinin düşük olduğunu kaydetti. Yani oldukça niş bir çözüm. Aynı zamanda kesinlikle kullanıcının istediği herhangi bir veriyi ekranda görüntüleyebilirsiniz.genel-22